بازیگر آدام وارلاک از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول دفاع می‌کند

مارول به کیفیت آثار خود اهمیت می‌دهد

بازیگر آدام وارلاک

ویل پولتر (Will Poulter)، بازیگر آدام وارلاک (Adam Warlock) در دنیای سینمایی مارول (MCU) به تازگی درباره فاز چهارم این مجموعه صحبت کرده و با این که بسیاری موافقند ضعیف عمل کرده، به دفاع از آن پرداخته است.

در چند وقت اخیر که شاهد پخش آثار فاز چهارم دنیای سینمایی مارول بودیم،  بسیاری از طرفداران فیلم‌ها و سریال‌های آن را مورد انتقاد قرار داده و معتقدند با این که تعداد آثار MCU در این فاز بیشتر شده، اما کیفیت آن‌ها بسیار کاهش پیدا کرده است. با این حال هنوز هم افرادی هستند که به طور آشکار از دنیای سینمایی مارول دفاع می‌کنند.

جو روسو (Joe Russo)، کارگردان فیلم Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame یکی از افرادیست که مدتی پیش درباره فاز چهارم دنیای سینمایی مارول صحبت کرده و گفته بود که عاشق انتخاب‌های استودیوی مارول (Marvel Studios) در این فاز است.

حالا به تازگی ویل پولتر، بازیگر آدام وارلاک در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 نیز مصاحبه‌ای با جاش هوروویتز (Horowitz) داشته و در آن در مورد اولین حضور خود در دنیای سینمایی مارول و همکاری احتمال بلند مدت خود با استودیو مارول صحبت کرده است.

او همچنین به موضوع فدا شدن کیفیت به دلیل بیشتر شدن تعداد آثار در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول پرداخت و گفت که استودیو مارول واقعا به کیفیت ساخته‌های خود اهمیت می‌دهد و عمیقا روی بالا بردن کیفیت فیلم و سریال‌های مختلف خود کار می‌کند. او گفت:

بنابراین، مارول فوق‌العاده از اون حمایت کرده و واقعا به کیفیت اهمیت می‌ده. من فکر می‌کنم که مارول و دامنه برنامه‌هاش خیلی بزرگه و هین باعث می‌شه بعضی وقتا مردم این رو با اهمیت بیشتر کمیت نسبت به کیفیت اشتباه بگیرن. اما افرادی در بالا هستن که عمیقا و مشتاقانه روی افزایش کیفیت آثار کار می‌کنن... جیمز گان یکی از نمونه‌های بارز اون افراده.

با این وجود باز هم نمی‌توان مشکلاتی که در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول وجود دارد را انکار کرد، همین موضوع باعث شده استودیو مارول در خصوص فاز پنجم و ششم این مجموعه رویکرد متفاوتی را در پیش بگیرد و برنامه‌های خود را تغییر دهد. در نتیجه تاریخ اکران چند فیلم سینمایی و زمان پخش چند سریال تغییر کرده و همچنین نویسندگان قبلی تعدادی از پروژه‌ها کنار گذاشته شدند تا نویسندگان باتجربه‌تر که کارنامه بهتری دارند، فیلمنامه آن پروژه‌ها را به نگارش درآوردند.

5 4 آراء
امتیاز مطلب


guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا