ابرشرور داستان Guardians Of The Galaxy 3 باعث بازگشت شخصیت ثور می‌شود

جای خالی قهرمان

ابرشرور داستان Guardians Of The Galaxy 3 باعث بازگشت شخصیت ثور می‌شود آیدا امشاسفند ۲ ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ مارول
شخصیت ثور

شخصیت ثور در Guardians of the Galaxy 3 بازنمی‌گردد، اما قدرت بالای ابرشرورها نشان می‌دهد که خدای رعد و برق بهتر بود به صحنه بازگردد.

با توجه به قدرت بالای ابرشرورهای فیلم Guardians of the Galaxy 3 یعنی High Evolutionary و Adam Warlock، دنیای این فیلم به بازگشت شخصیت ثور با بازی کریس همسورث (Chris Hemsworth) نیاز دارد. ثور بعد از Avengers: Endgame آماده بازی در Guardians of the Galaxy 3 بود اما داستان Thor: Love and Thunder اورا از تیم نگهبانان کهکشان جدا کرد و جیمز گان (James Gunn) تایید کرد که تا الان هیچ پیش نویسی از داستان نبوده که ثور را به گروه بازگرداند. فلیم Guardians of the Galaxy 3 سه گانه را با تیم اولیه به اتمام خواهد رساند.
همکاری نکردن Asgardians و گروه نگهبانان کهکشان، باعث می‌شود که عرصه برای این گروه تنگ شود و مبارزه در چالش‌ها سخت‌تر باشند. در این فیلم که از فاز 5 مارول معرفی شده، دو ابرشرور بسیار بزرگ MCU را به نمایش می‌گذارد High Evolutionary با بازی چاک وودی ایوجی (Chukwudi Iwuji) ابرشرور اصلی این داستان است و Adam Warlock هم با بازی ویل پولتر (Will Poulter) قرار است سختی زیادی را برای گروه نگهبانان کهکشان به وجود بیاورد.با احتمال همکاری این دو، Guardians of the Galaxy 3 نشان می‌دهد چرا ثور باید به گروه بازگردد.

این دو ابرشرور از نگهبانان کهکشان بسیار قدرتمندترند

به زبان ساده‌تر، گروه نگهبانان کهکشان نمی‌توانند به تنهایی High Evolutionary و Adam Warlock را شکست دهند. در تریلر Guardians of the Galaxy 3 گوشه از قدرت‌های این دو ویلن نشان داده شده و High Evolutionary در کنار توانایی‌های بیشمار نیرویی فوق‌العاده داشته، میدان انرژی تولید می‌کند همچنین Adam Warlock می‌تواند پرواز کند، انرژی را دستکاری می‌کند و علنا جاودانه است. جدا از هم یا با همکاری همدیگر، این دو تهدیدهایی بسیار خطرناک برای تیم نگهبانان محسوب می‌شوند.

بر اساس توانایی‌های هر کدام از افراد تیم نگهبانان کهکشان که MCU در اختیار طرفداران گذاشته، حدس این مسئله که کدام یک توانایی مبارزه با این دو ابرشرور را دارند بسیار سخت است. Star-Lord دیگر قدرت ستاره‌ایی خود را ندارد، و این باعث می‌شود او و Rocket هردو فقط اسلحه‌هایی مخصوص را داشته باشند. Gamora و Drax به همراه Nebula فقط سربازهایی آموزش دیده‌اند که قدرت‌ و توانایی‌هایی بیشتر از حد عادی دارند ولی آنقدر قدرتمند نیستند از نظر منطقی به تنهایی بتوانند ابرشرورهای داستان را از شکست بدهند. حتی Mantis هم خیلی کم از قدرت‌های خود استفاده می‌کند و در کنار همه اینها، Groot فقط یک درخت است!

قدرت شخصیت ثور بسیار به نگهبانان کهکشان کمک می‌کند

بازگشت شخصیت ثور به Guardians of the Galaxy 3 با قدرت‌های او اجازه می دهد که مبارزه بین نگهبانان و High Evolutionary و یا Adam Warlock کمی برابر شود. خدای رعد و برق در زمان کوتاهی که با نگهبانان گذراند، مشخص بود قدرتمندترین عضو تیم است، و در کنار این مسئله ثور در کل یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های MCU است.

مبارزه ثور با High Evolutionary و Adam Warlock باور پذیرتر است، زیرا او می‌تواند به تنهایی با هر یک از آنها رو در رو شود و البته توانایی او در اشتراک گذاری قدرت خود با بقیه می‌تواند بسیار کارساز باشد. اگر در فیلم Guardians of the Galaxy 3 ثور برمی‌گشت، می‌توانست به سادگی قدرت خود را با اعضای تیم در اشتراک گذاشته و هر یک از اعضای گروه را به یک ابرقدرت برای شکست هر یک از این دو شرور تبدیل می‌کرد. با این حال نبود ثور در مبارزه گروه مبارزان کهکشان بسیار حس شده و احتمالا بسیار شرایط را برای این گروه سخت خواهد کرد.

4.5 13 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا