برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

مدیر اجرایی استودیو مارول دلیل غیبت ددپول در سریال X-Men 97 را توضیح داد

باید به نقطه خاصی از داستان برسیم!!

مدیر اجرایی استودیو مارول دلیل غیبت ددپول در سریال X-Men 97 را توضیح داد ۳۱ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
ددپول در سریال X-Men 97

به‌دنبال پخش قسمت پایانی فصل اول، مدیر اجرایی استودیو مارول درباره غیبت ددپول در سریال X-Men 97 صحبت کرده است.

از اعضای گروه اورجینال مردان ایکس و جهش‌یافته‌های محبوب کمیک‌ها گرفته تا انتقام جویان و سایر قهرمانان سطح خیابان، شاهکار تلویزیونی X-Men 97 مملو از کمئوهای شوکه‌کننده است که دیدنشان مو به تن مخاطب سیخ می‌کند. اما با این حال جای جهش‌یافته‌ نامیرای پرچونه مارول، یعنی ددپول به‌شدت خالی بوده است.

به‌دنبال پخش قسمت پایانی فصل اول، آقای برد ویندربام (Brad Winderbaum)، رئیس بخش تلویزیون، استریم و انیمیشن استودیوی مارول در مصاحبه اختصاصی با اسکرین رنت دلیل غیبت ددپول در سریال X-Men 97 را توضیح داده است.

اوایل توسعه آقای کوین فایگی شخصا تاکید کرده بود که به‌جز ددپول می‌توانیم از هر شخصیتی که می‌خواهیم استفاده کنیم. ظاهرا آقای فایگی می‌خواست اولین حضور ددپول در دنیای سینمایی مارول با فیلم Deadpool & Wolverine رقم بخورد که کاملا منطقی است. از طرف دیگر چون فصل اول مملو از ایده‌های بزرگ بود، قرار دادن ددپول باعث می‌شد تا آنطور که باید دیده نشود و پتانسیلش هدر برود. ما برای اینکه بتوانیم حضور افتخاری ددپول را معنادار کنیم باید به نقطه خاصی از داستان برسیم. بنابراین باید صبر کنیم و ببینیم که در آیندهچه اتفاقی میوفتد.

آیا ممکن است رایان رینولدز (Ryan Reynolds) صداپشیگی شخصیت ددپول را در فصول بعدی X-Men 97 به‌عهده داشته باشد؟ از آنجایی که این شخصیت اهمیت بسزایی برای رایان رینولدز دارد، احتمال اینکه استودیو مارول او را برای صداپیشگی ددپول انتخاب کند صددرصد است. اگر دقت کرده باشید مارول صداپیشگی پلنگ سیاه در سریال What If را نیز به چدویک بوزمن (Chadwick Boseman) فقید سپرده بود و وقتی از دنیا رفت، هیچ بازیگری را جایگزین او نکرد. به‌همین خاطر در قسمت پایانی مردان ایکس شاهد حضور افتخاری تچاکا، پدر تچالا بودیم.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

31 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments