بازیگر کره‌ای فیلم The Marvels کیست؟

بازیگر سریال کلاس ایته‌وون در فیلم The Marvels

بازیگر کره‌ای فیلم The Marvels کیست؟ پیمان امامی ۵ ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ مارول
عنوان The Marvels

پارک سئو جون (Park Seo-joon) یک بازیگر کره‌ای است که در فیلم ابرقهرمانی The Marvels بازی می‌کند. هنوز اعلام نشده است که او ایفاگر نقش چه شخصیتی است. اما چند پیش‌فرض شایان توجه در این زمینه وجود دارد.
فیلم The Marvels دنباله مورد انتظار کاپیتان مارول (Captain Marvel) است و شامل سومین حضور شخصیت کارول دانورز (Carol Danvers) در یک فیلم سینمایی می‌شود. این فیلم به کارگردانی نیا داکوستا (Nia DaCosta) و بازیگری بری لارسون (Brie Larson) در نقش اصلی است که همراه با ایمان ولانی (Iman Vellani)، تیونا پریس (Teyonah Parris) و ساموئل ال جکسون (Samuel L Jackson) ایفای نقش می‌کند. ابتدا قرار بود که The Marvels در سال 2022 روی پرده برود، اما بعدتر اعلام شد که تاریخ اکران فیلم به 10 نوامبر 2023 تغییر کرده است.
ماهیت دقیق نقش پارک سئو جون به طور رسمی تایید نشده، اما گمان می‌رود که او دارای یک نقش موثر و کلیدی خواهد بود. در همین راستا، پیش‌فرض‌های اولیه حاکی از آن بودند که پارک سئو جون احتمالا نقش آمادئوس چو (Amadeus Cho) را بازی می‌کند. نابغه جوانی از مارول کامیکس که با نام ابرذهن و شاهزاده قدرت هم شهرت دارد.

حضور در نقش شخصیتی مرموز

بازیگر کره‌ای فیلم The Marvels

حدس و گمان‌های دیگری نیز درباره نقش احتمالی این بازیگر کره‌ای وجود دارد. اما پس از انتشار نخستین تریلر فیلم The Marvels در 11 آوریل 2023 نام شخصیتی تازه‌تری مطرح شد. تریلر فیلم، پارک سئو جون را به عنوان رهبر یا حاکم گروهی از افراد نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد در حال جشن گرفتن هستند. بر این اساس، شایعه شده بود که او نقش همسر مخفی کارول دانورز را بازی می‌کند.
ما اطلاعات بیشتری در دست نداریم و حتی نام شخصیت پارک هنوز مشخص نیست. اما این گمانه‌زنی‌ها قطعا وزن زیادی خواهند داشت. بنابراین ممکن است که بحث در این باره همچنان ادامه پیدا کند و باز هم شاهد مطرح شدن اسامی شخصیت‌ها و ابرقهرمان‌هایی از این قبیل باشیم.
در آخرین مورد، پیش‌فرض گروهی از طرفداران این بود که پارک سئو جون می‌تواند ایفاگر نقش قدرتمند نو-وار (Noh-Varr) باشد. مانند کارول دانورز، نو-وار هم سرباز امپراتوری کری بود. زندگی او زمانی تغییر کرد که شروری به نام دکتر مایدس (Doctor Midas) به کشتی او هجوم آورد.
در مجموع باید گفت که پارک سئو جون در هر نقشی که حضور پیدا کند، احتمال دارد مقدمه‌ای برای حضور یک ابرقهرمان جدید باشد. ابرقهرمانی که بعید نیست او را در فیلم‌ها و سریال‌های بعدی مارول هم ببینیم. از این رو، این بازیگر کره‌ای یکی از امیدهای اصلی فیلم The Marvels خواهد بود.

3.3 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا