واتس‌اپ استفاده از یک حساب کاربری در چندین دستگاه را امکان‌پذیر می‌کند

در نسخه بتای جدید واتساپ نیازی به اسکن QR کد نیست

واتساپ استفاده از یک حساب کاربری

به نظر می‌رسد واتساپ نیز قصد دارد امکان استفاده از یک حساب کاربری را در چندین دستگاه فراهم کند.

یکی از ویژگی‌هایی که واتساپ را از دیگر برنامه‌‌های پیام رسان متمایز کرده این است که حساب کاربری با گوشی هوشمند و شماره تلفن گره خورده است؛ یعنی حساب کاربری به نام کاربری و رمز عبور وابسته نیست و فقط در یک دستگاه می‌توان از یک حساب کاربری استفاده کرد. همچنین برقراری ارتباط به حساب کاربری واتساپ روی کامپیوتر فقط با دسترسی به موبایل و اسکن کد امکان‌پذیر است.

بر اساس گزارش WABetaInfo فیسبوک به عنوان شرکت مادر واتساپ اعلام کرده که با ایجاد یک رابط کاربری جدید به کاربران اجازه می‌دهد روی چندین دستگاه (حداکثر ۴ دستگاه) هم زمان از یک حساب کاربری واتساپ استفاده کنند.

واتساپ

بر اساس تصاویری که منتشر شده، در آخرین نسخه‌ی بتای واتساپ (2.20.196.8.) می‌توان از طریق رایانه شخصی، مرورگر و پرتال فیسبوک از واتساپ استفاده کرد.

واتساپ

WABetaInfo گزارش داده که کاربران می‌توانند با استفاده از کدی که از طریق پیام کوتاه یا چت واتساپ دریافت می‌کنند، روی چندین دستگاه به شکل همزمان به یک حساب کاربری واتساپ وصل شوند.

بر این اساس با استفاده از شماره تلفن و دریافت یک کد امکان استفاده از واتساپ در چندین دستگاه فراهم می‌شود و نیازی به اسکن QR کد نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا