1%
  • 0/10

رونمایی از ظاهر متفاوت شخصیتی قدیمی در تصویر جدید فصل دوم What if

ملاقات با ابرقهرمان جدید مارول

رونمایی از ظاهر متفاوت شخصیتی قدیمی در تصویر جدید فصل دوم What if ۰ ۲۱ آذر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
تصویر جدید فصل دوم What if

تصویر جدید فصل دوم What If که اخیراً به فضای مجازی آمده، شخصیتی قدیمی و ابرقهرمانی جدید را نشان می‌دهد.

سال جاری میلادی حدوداً سه هفته دیگر به انتها می‌رسد اما در همین مدت کم شاهد انتشار فصل دوم What If خواهیم بود. این سریال انیمیشنی در سبک آنتالوژی ساخته شده و اقتباسی از یک کمیک بوک به همین نام محسوب می‌شود. محصول بخش انیمیشن مارول سعی دارد نشان دهد اگر اتفاقاتی که در فیلم‌ها و سریال‌های لایو اکشن Marvel Cinematic Universe رخ دادند، به گونه دیگری رقم می‌خوردند چه سرنوشتی در انتظار شخصیت‌ها بود.

سریال What If بازخوردهای مثبتی را از سوی کارشناسان و مخاطبان دریافت کرد و حالا هم فصل دومش آماده پخش است. شخصیت واچر با صداپیشگی جفری رایت (Jeffrey Wright) که حکم یک راوی را برای قسمت‌های فصل اول داشت، در قسمت‌های جدید بازمی‌گردد تا شخصیت‌های داستان را همراهی کند. در ضمن، فصل دوم مانند فصل اول از ۹ قسمت تشکیل شده است.

به لطف بازی Marvel Future Fight تصویر جدید فصل دوم What If در فضای مجازی منتشر شده است. این تصویر تبلیغاتی یکی از واریانت‌های نبیولا و همچنین ابرقهرمانی جدید به نام کاهوری (Kahhori) را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید.

کاهوری، یک ابرقهرمان کاملاً جدید بوده که بطور اختصاصی برای فصل دوم سریال What If ساخته شده است. طبق اطلاعات موجود، تسراکت در یکی از قسمت‌های فصل دوم در منطقه‌ای نزدیک به محل سکونت گروهی از بومیان آمریکا سقوط کرده و به شکل یک دریاچه درمی‌آید؛ دریاچه‌ای که در واقع یک دروازه به ستارگان است. کاهوری دختر جوانی بوده و با ورود به دریاچه سفری را آغاز می‌کند که به دریافت قدرت‌های فراطبیعی منجر خواهد شد.

پخش فصل دوم سریال What if از تاریخ یک دی (مصادف با ۲۲ دسامبر) آغاز شده و در تاریخ ۹ دی (مصادف با ۳۰ دسامبر) به اتمام خواهد رسید. به بیان دقیقتر، هر روز شاهد انتشار یک قسمت خواهیم بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments