برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کارگردان سریال ?…What If از آینده انیمیشن‌های دنیای مارول می‌گوید

چه می‌شود اگر مارول دنیای انیمیشن را ادامه دهد...؟

کارگردان سریال ?…What If از آینده انیمیشن‌های دنیای مارول می‌گوید ۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
آینده انیمیشن‌های مارول

استودیو مارول با انتشار سریال What If…؟ در روز چهارشنبه به یکی از بزرگ‌ترین هدف‌های چند مدت اخیر خود رسید. سری انیمیشنی جدید این استودیو محبوب در حقیقت مجموعه‌ای از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین فیلم‌های بیش از یک دهه اخیر آن‌ها بوده که به‌صورت انیمیشنی ساخته شده‌اند. سریال What If…؟ بدون شک تاثیر مستقیم بر سرعت تولید محتوای این استودیو داشته، بااین حال محتوایی بوده که که دست‌اندرکاران استودیو با توسعه آن احساس راحتی کرده و به آن پایبند هستند.

درهمین حین برد ویندربام (Brad Winderbaum) طی مصاحبه اخیر خود با وبسایت Variety اعلام کرد که شروع سریال What If…؟ در حقیقت شروعی برای چندین پروژه انیمیشنی و چندین فاز توسعه دیگر برای آن‌ها و البته سرویس استریم دیزنی پلاس است. او در ادامه گفت:

ما متوجه شدیم که شما می‌توانید در انیمیشین سازی راه‌ها و خیابان‌های تازه‌ای را کشف کنید. هر پروژه‌ای که پیش‌رو داریم، نیازمند آن است که تبدیل به انیمیشن یا کارتون شود تا بتوانیم داستان آن را پیش ببریم. ما علاقه‌مند به این نیستیم که بخشی از یک IP محبوب را چون یک فیلم موفق است از آن جدا کرده و آن را تبدیل به انیمیشن کنیم. خیر، دنبال چنین چیزی نیستیم.

ویندربام همچنین اشاره داشت که به هیچ عنوان سریال What If…؟ تبدیل به لایو اکشن نخواهد شد. از روی دیگر شما درنظر بگیرید که چگونه می‌توانیم بازیگران دنیای سینمایی مارول را که حالا سنی از آن‌ها گذشته روی صحنه آورده و فیلمی را که در دوران جوانی بازی کرده‌اند از نو ارائه دهند. ما باید زندگی خود را در راه ساخت دوباره Captain America: The First Avenger با بازی پگی کارتر (Peggy Carter) فدا کنیم، ولی انیمیشن سازی به شما اختیار ساخت احتمالات بی‌نهایت را می‌دهد که هدف اصلی سریال What If…؟ است.

دیگر بخش جذاب برای استودیو مارول قدرت استفاد تیم هنری از بازیگران قدیمی برای صداگذاری شخصیت‌هاست. بسیاری از شخصیت‌های سریال What If…؟ توسط کسانی که در لایو اکشن‌های آن‌ها ایفای نقش کرده‌اند صداگذاری شده‌اند، البته تعدادی استثنا نیز وجود دارد. ویندربام در این باره گفت:

سریال ما سریالی با بودجه سرسام آور نیست. ما با خود فکر کردیم که بیرون رفته و تعدادی استعداد تازه برای این کار جذب می‌کنیم. اگر توانستیم موفق شویم که عالی‌ست و البته باید بگویم که ترسیده بوده و ممکن بود اشخاص مورد نیاز را به‌دست نیاوریم.

درحال حاضر انبوهی از پروژه‌های جدید توسط استودیو مارول از جمله‌های سریال‌هایی که در شبکه دیزنی پلاس منتشر شده و فیلم‌های همیشگی که در سینماها اکران می‌شوند در دست توسعه هستند. حال شما باید انیمیشن‌ها را نیز به این لیست افزوده و منتظر انیمیشن‌های بعدی استودیو مارول باشید. آیا شما سریال What If…؟ را تماشا کرده‌اید؟ شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به مطلب سریال What If…؟ مراجعه کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments