لوگو Guardians Of The Galaxy 3 چه اطلاعاتی در رابطه با فیلم به ما می‌دهد

سرانجام نگهبانان کهکشان

لوگو Guardians Of The Galaxy 3 چه اطلاعاتی در رابطه با فیلم به ما می‌دهد نرگس کریمی پور ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار سینما
لوگو Guardians Of The Galaxy 3

مدتی پیش استودیو مارول جهت جلب توجه طرفدران خود، در قالب یک ویدو تصاویری از فیلم‌ها و سریال‌های فاز چهارم خود منتشر کرد که بر اساس این ویدیو لوگو و تاریخ انتشار بسیاری از آثار در دست انتشار از مارول مشخص شد. در این بین از لوگو Guardians Of The Galaxy 3 یکی از محبوب‌ترین فرنچایزعای مارول هم مشخص شد. با کمی دقت بر ساختار لوگو طراحی شده، مشخص می‌شود که مارول در قالب این لوگو اطلاعاتی را به مخاطبین ارائه داده و این لوگو موضوعی را د رابطه با قسمت سوم فیلم Guardians Of The Galaxy برای ما بازگو می‌کند.

بنا به اعلام جیمز گان (James Gunn) کارگردان این مجموعه، فیلم Guardians of the Galaxy 3 آخرین قسمت این فرنچایز بوده و او قول داده است که پایانی باشکوه برای شخصیت‌های این فرنچایز بسازد. ماجرای نگهبانان کهکشان از یک دزدیه بسیار ساده آغاز شد. قهرمانان این فیلم را در حقیقت مجرمانی می‌سازنند که سر یک ماجرای دزدی به طور اتفاقی به همراه یکدیگر در زندان گرفتار شده و تلاش می‌کنند تا از زندان فرار کنند. این همکاری، دوستی و اتحادی بین آنها بوجود می‌اورد که نهایتا از آنها یک خانواده می‌سازد.

رفته رفته هریک از این مجرمان کهدر ابتدا افراد خیره سر و خودرایی بودند در راستا اهداف مهم و والایی با یکدیگر همراه و همگام می‌شوند. عشق و وفاداری تا حدی در بین آنها ریشه می‌دواند که حتی حاضر به فداکاری جهت نجات یکدیگر می‌شوند. در قسمت‌های پیشین شاهد مرگ شخصیت‌هایی بودیم که از دست رفتن آنها قلب طرفداران را به درد آورد. به طور مثال پدر معنوی شخصیت اصلی داستان و حتی یکی از خود نگهبانان. متاسفانه به نظر می‌رسد در قسمت سوم هم شاهد یک فداکاری حماسی دیگر خواهیم بود. 

با کمی دقت در لوگو دو قسمت پیشین فرنچایز و محتوای داستانی آنها، متوجه شباهت رنگ لوگو با رنگ افراد ازدست رفته می‌شویم. اخیرا نیز برخی کاربران در شبکه اجتماعی ردیت به این موضوع اشاره کرده‌اند که با توجه به لوگو Guardians Of The Galaxy 3  ممکن است در این قسمت شاهد مرگ درکس (Drax)، یکی از محبوب‌ترین اعضای نگهبانان کهکشان باشیم. لوگو Guardians of the Galaxy 1 به رنگ قهوه‌ای بود و در این اثر شاهد ازدست دادن گروت (groot) و فداکاری او برای نجات جان دیگر نگهبانان بودیم. در قسمت دوم یاندو (Yondu) را از دست دادیم که رنگ پوستش به رنگ آبی بود و لوگو Guardians of the Galaxy 2 نیز به رنگ آبی بود.

اکنون لوگو منتشر شده از قسمت سوم فرنچایز به رنگ پوست یکی از اعضای نگهبانان درکس (Drax) با بازی دیو باتیستا (Dave Bautista) است و اینگونه به نظر می‌رسد که در قسمت سوم او نیز خود را فدا کرده و همراه با پایان فرنچایز، زندگی او نیز پایان میابد. عناصر دیگری در لوگو وجود دارند مانند استفاده از پس طمینه‌ای ساده و سیاه و سفید در آسمان شب و استفاده از رنگ‌های خاموش در خظوط لوگو که همگی پایانی تراژیک و دراماتیک را برای فرنچایز تدائی می‌کنند. 

مرگ درکس تنها نطریه برای ترکیب رنگ‌های خاکستری و قرمز لوگو نیست بلکه برخی کاربران اضحار داشتند که این رنگ‌ها می‌توانند به استار لرد (Peter Quill) یا راکت (Rocket Raccoon) اشاره داشته باشد. با این حال چیزی که به نظریه مرگ درکس قوت می‌بخشد، اظهارات اخیر دیو باتیستا در رابطه حضورش در Guardians of the Galaxy 3 است. او در رابطه با این شخصیت عنوان کرده که کارش با درکس تمام شده است. با این حال مرگ این شخصت را نیز تایید نکرده است. چه مرگ باشد یا امری دیگر کاملا واضح است که در قسمت سوم تحولی بزرگ در رابطه با این شخصیت رخ خواهد داد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا