1%
  • 0/10

احتمال ساخته شدن دنباله فیلم گرگینه در شب از زبان مایکل جیاکینو

برنامه مارول برای هالووین سال آینده؟

احتمال ساخته شدن دنباله فیلم گرگینه در شب از زبان مایکل جیاکینو ۰ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
دنباله فیلم گرگینه در شب

به‌دنبال انتشار نسخه رنگی، مایکل جیاکینو (Michael Giacchino)، کارگردان پروژه درباره احتمال ساخته شدن دنباله فیلم گرگینه در شب صحبت کرده است.

ماه اکتبر سال گذشته بود که استودیو مارول با انتشار فیلم هالووینی Werewolf By Night، برای اولین بار از برندی جدید به‌نام Marvel Studios’ Special Presentation رونمایی کرد که شیوه‌ای نوین در زمینه تولید محتوا است و در قالب آثار سینمایی کوتاه از سرویس دیزنی پلاس پخش می‌شوند. به‌لطف کارگردانی بی‌نظیر مایکل جیاکینو، فیلم گرگینه در شب توانست به اثری فراموش نشدنی که ادای احترامی به فیلم‌های ترسناک دهه ۳۰ و ۴۰ میلادی است تبدیل شود و طرفداران دنیای سینمایی مارول را نسبت به آینده فرانچایز امیدوار کند.

شاید مارول هنوز به Werewolf by Night 2 چراغ سبز نشان نداده باشد، اما به نظر می‌رسد بحث‌هایی در رابطه با گسترش دادن بخش هیولایی فرانچایز صورت گرفته است. به‌مناسبت انتشار نسخه رنگی، جیاکینو مصاحبه‌ای با وب‌سایت کلایدر داشت و در طول بخش پرسش و پاسخ، درباره احتمال ساخته شدن دنباله فیلم گرگینه در شب صحبت کرد.

همیشه صحبتش بوده اما همانطور که می‌دانید، تا زمانی که کسی تصمیم نگیرد یک پنی خرج کند، هیچ اتفاقی نمی‌افتد. به‌شخصه روایت داستان‌های جدید با این شخصیت‌ها یکی از بزرگترین آرزوهای من است. همین الان که دارم با شما صحبت می‌کنم، ایده‌های عجیب و غریب زیادی برای دنباله گرگینه در شب دارم اما در حال حاضر فقط می‌توانیم امیدوار باشیم که مارول به ساخت قسمتی جدید چراغ سبز نشان بدهد.

در حال حاضر سرنوشت گرگینه در شب و من ثینگ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما با توجه به اینکه طی سال‌های اخیر شاهد معرفی شدن شخصیت‌هایی مثل مون نایت و بلید بودیم و در آینده نزدیک نیز قراره شاهد معرفی شخصیت‌هایی مثل پانیشر و گوست رایدر باشیم، احتمال اینکه آنها قبل از Werewolf by Night 2، با اقتباس لایو اکشن Midnight Suns دوباره به دنیای سینمایی مارول بازگردند بسیار بالاست. 

فیلم Werewolf by Night in Color هم اکنون از دیزنی پلاس پخش می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments