بازیگر شخصیت ایند در رابطه با داستان فصل دوم سریال ونزدی می‌گوید

ونزدی و طرد شدگان بین‌المللی!

بازیگر شخصیت ایند در رابطه با داستان فصل دوم سریال ونزدی می‌گوید نرگس کریمی پور ۱۶ ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ نتفلیکس
بازیگر شخصیت ایند

به گفته اما مایرز (Emma Myers)، بازیگر شخصیت ایند در سریال ونزدی، فصل دوم این سریال باید شاهد رویکردی بین المللی باشد.

در حقیقت ممکن است پس از شنیدن این جمله توسط اما بازیگر شخصیت ایند متعجب شوید اما او در حقیقت علاقه‌مند است تا در آینده شاهد حضور دانش‌آموزان ترد شده بیشتری باشیم. در سریال‌ سرد و تاریک جدید نتفلیکس، این میرز است که مانند خورشید درخشانی روی دیگر و رنگارنگ سریال مذکور را نشان می‌دهد. او نقش انید سینکلار (Enid Sinclar)، هم اتاقی گرگینه و شاد ونزدی آدامز در Nevermore Academy را بازی می‌کند.

تقابل این دو شخصیت یکی از نکات برجسته فصل اول سریال ونزدی بود که منجر به بحث‌ها و پشتیبانی‌های آنلاین زیادی از سمت کاربران نتفلیکس و علاقه‌مندان صنعت تلویزیون در ژانر دارم فانتزی شد. اما در حالی که این درام نوجوانانه بسیار موفق، خود را برای بازگشت در فصل دوم آماده می‌کند، مایرز عنوان می‌کند که مایل است داستان در ادامه رویکردی غیرمنتظره در پیش بگیرد.

طی مصاحبه‌ای با ورایتی، از میرز در رابطه با برخی از چیزهایی که دوست دارد در فصل دوم سریال ونزدی ببیند سوال شد و این بازیگر عنوان کرد که دوست دارد شخصیت اصلی داستان با هنرمندی جنا اورتگا (Jenna Ortega) در قسمت‌های آینده این اثر همچنان مجرد باشد و اضافه کرد که او می‌خواهد نتفلیکس این بار یک لنز بین‌المللی روی اثر قرار دهد تا اینگونه آدامز کوچک با طردشدگان مختلف از سراسر جهان تعامل داشته باشد.

اوه، من واقعاً دوست دارم ونزدی به یه منطقه بین‌المللی بره و با طردشدگان قسمت‌های مختلف جهان از کشورهای مختلف ارتباط برقرار کنه. من احساس می‌کنم که واقعاً سرگرم کننده میشه.من خودم هیچ وقت تئوری یا نظریه‌ای در مورد سریال نداشتم، و البته ای کاش این کار رو می کردم. اما من تئوری‌های زیادی خوندم و دوست دارم ببینم دنبال کننده اصلی ونزدی کیه؟.

در حقیقت، بازیگر شخصیت ایند از تبدیل سریال ونزدی به یک فرنچایز بسیار حمایت می‌کند. اگرچه او اشاره‌ای نمی کند که شخصیت اورتگا در کجا با طردشدگان بین المللی روبرو خواهد شد اما به نظر می رسد که محیط مهم Nevermore Academy می‌تواند نقشی پررنگ‌تر در داستان این اثر داشته باشد.

ممکن است در فصل دوم سریال مذکور به ماهیتی آنتولوژی مانند و اپیزودیک تلویزیونی متمایل شود، با نمایش اپیزودی سریال یک گام از طرح کلی به عقب برمی‌دارد تا داستانی منحصر به فرد درباره دانش‌آموزان در داستانی دیگر را روایت کند. یا حتی اینگونه به دلیل استراتژی کلی نتفلیکس، این سرویس استریم می‌تواند اقتباس بین‌المللی یکی از بزرگترین موفقیت‌های خود را ارائه دهد. مدیران نتفلیکس در مصاحبه‌های اخیر، هنگام بحث در مورد بخشی از رویکرد کلی خود، از تمایل به بازسازی داستان‌ اصلی عنوان فوق در سطح جهانی گفته‌اند.آن‌ها پیشتر با چیزی مانند Money Heist که شاخه‌های بین‌المللی مختلفی را راه‌اندازی کرده است، کارهای زیادی انجام داده‌اند.

اما شاید این رویکرد برای ونزدی بهتر جواب دهد. معنای مطرود بودن، اگرچه در برخی جنبه‌ها جهانی است، اما در برخی دیگر از نظر فرهنگی خاص به نظر می رسد. در صورت ساخت هرگونه اسپین‌ آف بالقوه، مناطق غنی زیادی برای کشف وجود خواهد داشت. و در هر صورت، احتمالاً این چیزی است که استودیو نتفلیکس در سر می‌پروراند. اما، به هر جهت، حتی اگر برخلاف نظر بازیگر شخصیت ایند فصل دوم این اثر هم مانند فصل اول در منطقه جریکو و در نورمور همیشگی ساخته شود، تاثیر قوی و موفق خود را همچنان در مخاطبین ایجاد خواهد کرد.

3.9 58 آراء
امتیاز مطلب

guest

16 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا