نظر بازیگر نقش ایند درباره آینده سریال ونزدی – Wednesday

بهتر است ونزدی تنها بماند

بازیگر نقش ایند درباره آینده سریال ونزدی - Wednesday

اما میرز (Emma Myers)، بازیگر نقش ایند (Enid) به تازگی نظراتی را درباره آینده سریال ونزدی – Wednesday ارائه داده که مربوط به کاراکتر ونزدی هستند.

در سریال ونزدی ما شاهد یک رونمایی متفاوت از خانواده آدامز بودیم؛ طوری که اینبار، تمرکز داستان روی دختر خانواده، ونزدی است و از طرفی، او دیگر یک بچه کوچک نیست! بلکه بزرگ شده و در سن ۱۶ سالگی، به مدرسه‌ای می‌رود که مخصوص دانش‌آموزان طرد شده با قدرت‌های عجیب است.

سریال عملا بیننده را در هر قسمت، برای فهمیدن داستان اپیزود بعد کنجکاو می‌کند و هربار، سرنخ‌هایی را برای حل کردن یک پرونده قتل سریالی، هم به ونزدی و هم به مخاطب می‌دهد، اما داستان وقتی جالب می‌شود که ما دختر خانواده آدامز را در شرایط متفاوتی می‌بینیم که شاید هرگز فکرش را هم نکرده بودیم.

برای طرفداران قدیمی خانواده آدامز، دیدن این سریال عملا یک تجربه تازه و جذاب بود که بُعدهای تازه‌ای از شخصیت ونزدی آدامز را معرفی می‌کرد. با این وجود، به تازگی اخبار متفاوتی درباره فصل دوم و آینده سریال ونزدی منتشر شده که ممکن است پیشینه دختر خانواده آدامز را تغییر دهد. بسیاری از کاربران در فضای مجازی، شاهد هشتگ‌ها و اخباری درباره رابطه بیشتر بین دو شخصیت ونزدی و ایند بوده‌اند، در حالی که به تازگی اما میرز، این موضوع را رد کرده است.

مصاحبه بازیگر نقش ایند درباره آینده سریال ونزدی

در سریال ونزدی ما با شخصیتی جدید به نام ایند آشنا شدیم؛ یک گرگینه که هنوز توان تبدیل شدن به گرگ را ندارد و از طرفی عاشق یکی از پسرهای مدرسه، به نام ایجکس (Ajax) شده است. او رفته رفته به دوست صمیمی ونزدی تبدیل می‌شود، اما اخیرا این موضوع توسط برخی از کاربران به حاشیه کشیده شده؛ موضوعی که خود بازیگر نقش ایند به تازگی نظراتی را درباره آن ارائه کرده است.

هرچیزی توی سریال ممکنه اتفاق بیوفته و منم هنوز اطلاعی از داستان فصل دوم ندارم. اما درباره روابط ونزدی، به نظرم حداقل برای فصل دوم سریال Wednesday بهتره که اون راه خودشو بره. ونزدی توی فصل اول این موضوع رو تجربه کرد و حالا قاعدتا خیلی نباید دنبال همچین چیزی باشه.

در واقع حتی اینکه فصل اول سریال Wednesday نشان داد که دختر خانواده آدامز وارد رابطه‌ای با شخصیت تایلر (Tyler) شده، خود یکی از نکات عجیب داستان بود. فردی مانند ونزدی که حتی به رنگ هم حساسیت دارد، قاعدتا باید رویه متفاوتی را درباره چنین موضوعاتی داشته باشد. با این وجود باز هم جالب بود که در این داستان با ویژگی‌های شخصیتی تازه کاراکتر ونزدی آدامز آشنا شدیم و متوجه شدیم که او هم در نهایت ممکن است وارد رابطه‌ای عاشقانه شود.

با این وجود، برای فصل دوم سریال ونزدی، این احتمال وجود دارد که او با کاراکتر زیویر (Xavier) دوستی عمیق‌تری داشته باشد؛ بخصوص اینکه یکی از معماهای حاضر که ذهن بینندگان را درگیر کرده، درباره این است که چه کسی ونزدی را زیر نظر دارد و به گوشی او پیام می‌دهد؟ آن هم گوشی هوشمندی که زیویر به او داده است!

در حال حاضر اطلاعاتی درباره داستان و آینده سریال ونزدی توسط سازندگان ارائه نشده و باید منتظر اخبار بیشتر، درباره فصل دوم این مجموعه تلویزیونی پرطرفدار باشیم.

4.3 36 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا