آیا می‌دانستید که بازیگر ونزدی در فیلم Iron Man 3 حضور داشته است؟!

ونزدی در دنیای سینمایی مارول

بازیگر ونزدی در فیلم Iron Man 3

جنا اورتگا (Jenna Ortega) بازیگر ونزدی در فیلم Iron Man 3 حدود ۱۰ سال پیش در دنیای سینمایی مارول (MCU) نقش خاصی را ایفا کرده بود!

بدون شک سریال Wednesday توانست تا در مدتی کمتر از یک ماه، به یکی از پرطرفدارترین و پربازدیدترین سری‌های نتفلیکس تبدیل شود که در حال حاضر نیز شایعات بسیاری درباره فصل دوم آن وجود دارد. جنا اورتگا در این سریال نقش ونزدی آدامز (Wednesday Addams) را بازی می‌کند؛ دختری عجیب در خانواده‌ای عجیب که اگر چیزهای رنگی را بیش از حد به او نشان بدهید، احتمال دارد که شما را بکشد یا اینکه گوشتش از استخوان جدا شود.

این سریال در نمایش داستان خانواده آدامز در قالب یک اسپین آف درباره دختر گومز (Gomez) و مورتیشا (Morticia) عملکرد بسیار خوبی را با استقبال طرفداران داشته و سازندگان دلیل این موضوع را علاوه بر داستان درجه ۱، مدیون بازی کم‌نظیر ستاره‌های جوان آن هستند. این در حالی است که بسیاری از بازیگران این سریال چندان هم شناخته شده نیستنند و تجربه بزرگی در ایفای نقش برای فیلم‌های بزرگ را ندارند؛ اما آیا می‌دانستید که بازیگر نقش ونزدی در فیلم Iron Man 3 نقشی را بازی کرده است؟

نقش بازیگر ونزدی در فیلم Iron Man 3 چه بود؟

بازیگر ونزدی در فیلم Iron Man 3
جنا اورتگا در سن ۱۰ سالگی - فیلم مرد آهنی 3

فیلم مرد آهنی 3 در سال ۲۰۱۳ اکران شد و در آن، رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr.) نقش شخصیت مرد آهنی را یکبار دیگر بازی کرد تا باز هم طرفداران دنیای سینمایی مارول را هیجان‌زده کند. داستان این فیلم درباره وقتی بود که تونی در مقابل دشمنی قرار گرفته که قدرت‌های خاصی برای ذوب کردن اجسام دارند و حتی از این پروژه برای تغییر مردم استفاده می‌کنند. با این وجود، در این فیلم رئیس جمهور آمریکا رسما گروگان گرفته می‌شود، در حالی که دختر کوچک او نگران حالش است و تونی استارک (Tony Stark) در پایان فیلم او را نجات می‌دهد.

دختر رئیس جمهوری آمریکا که در این اثر سینمایی جزئیات بیشتری هم درباره او منتشر نشده، جنا اورتگا بازیگر نقش ونزدی است که در فیلم Iron Man 3 در سن ۱۰ سالگی به ایفای نقش پرداخته بود! جنا متولد ۲۷ سپتامبر سال ۲۰۰۲ در حال حاضر ۲۰ ساله است و ۱۰ سال پیش در دنیای سینمایی مارول حاضر شده بود.

با این وجود جالب است بدانید که حال با معروف شدن سریال Wednesday و بیشتر شنیده شدن نام این بازیگر از زبان طرفداران، به نظر می‌رسد که افراد با فهمیدن اینکه او در فیلم Iron Man 3 حاضر شده و در دنیای سینمایی مارول بوده بسیار هیجان‌زده هستند؛ در حدی که به تازگی شایعاتی درباره بازگشت او به دنیای سینمایی مارول شنیده می‌شود. این در حالی است که هم‌اکنون هنوز هیچ اطلاعاتی درباره حضور او در دنیای سینمایی مارول منتشر نشده و شاید بهتر است بگویم روح این بازیگر هم از این موضوع خبردار نیست که روزی دوباره به MCU برگردد و نقش دیگری را بازی کند!

3.9 19 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا