تریلر فصل سوم وارزون جوایز بتل پس و گودزیلا را کنار هم نشان می‌دهد!

محتوایی که واقعا برای کالاف دیوتی نرمال نیست

تریلر فصل سوم وارزون جوایز بتل پس و گودزیلا را کنار هم نشان می‌دهد! امیرحسین ناصری ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی

در جدیدترین تریلر فصل سوم وارزونWarzone می‌توانید شاهد حضور گودزیلا (Godzilla) و کونگ (Kong) در نقشه کالدرا (Caldera) باشید، آن هم در شرایطی که بتل پس سیزن جدید تبلیغ می‌شود!

حدودا دو سال است که طی یک روال فصلی، بازی Call of Duty: Warzone آپدیت می‌شود و حدودا هر دو ماه یکبار، شاهد تغییرات بسیاری در آن هستیم که از عوض شدن نقشه گرفته تا اضافه شدن انواع سلاح و اپراتور جدید را شامل می‌شود. با این وجود پس از آغاز Warzone Pacific با انتشار بازی Call of Duty: Vanguard اوضاع کمی عجیب و غریب شد و بازیکنان مجبور شدند تا با نقشه دوست داشتنی وردانسک (Verdansk) به مقصد کالدرا خداحافظی کنند!

این تغییر جدی‌ترین حرکتی بود که سازندگان وارزون با یک ریسک بزرگ انجام دادند و نتیجه آن نیز مطلوب نشد؛ طوری که همان طرفدارانی که مشتاق نقشه جدید و تغییرات بودند، حال همان وردانسک قدیمی را می‌خواهند که به شدت از کالدرا بالانس‌تر است. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که نه‌تنها سازندگان سعی نکرده‌‌اند تا طی فصل‌های جدید این مشکلات را برطرف کنند، بلکه ظاهرا به آن اضافه هم کرده‌اند! طوری که سیزن سوم Warzone Pacific حجت را بر همه بازیکنان و علاقه‌مندان به این بازی سبک بتل رویال تمام کرده و عملا گودزیلا و کینگ کونگ را وارد داستان می‌کند.

تریلر جدید فصل سوم وارزون

چنان که در تریلر بتل پس فصل سوم وارزون دیده می‌شود، ظاهرا قرار است تا در این سیزن، رسما دو موجود بزرگ گودزیلا و کونگ را در نقشه کالدرا ببینیم. ابتدا بازیکنان فکر می‌کردند که این تغییر صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و با چند اسکین شبیه به گودزیلا و کونگ تمام می‌شود؛ درست به مانند کراس اوری که بین وارزون و انیمه معروف Attack On Titan دیده بودیم. این در حالی است که سازندگان ظاهرا قصد دارند تا جهان واقع‌گرایانه وارزون را شدیدا دست‌کاری کنند.

در واقع ماهیت کالاف دیوتی با آوردن گودزیلا در نقشه بازی کمی در تناقض است، اما در تریلر فصل سوم وارزون می‌بینیم که این موجود عجیب و غریب پا در کالدرا گذاشته و رسما سربازانی که نزدیکش باشند را هم می‌زند. در این بین، می‌توانید شاهد برخی اسکین‌های متفاوت برای اپراتورها باشید و همینطور چند شخصیت جدیدی که در تیزر قبلی هم نشان داده شده بودند را ببینید. به علاوه، در سکانس‌های آخر این تریلر نیز یک اپراتور جدید زن هم دیده می‌شود که احتمالا یا از طریق باندل و یا با بتل پس قابل دریافت خواهد بود.

فصل جدید بازی Call of Duty: Warzone Pacific از فردا شروع شده و احتمالا چند ساعت سرورهای آن برای آپدیت قطع خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا