تاریخ انتشار مد فوتبالی Warzone Cup وارزون ۲.۰ مشخص شد

ترکیب فوتبال و کالاف دیوتی؛ دوری از جنگ به لطف جام جهانی!

مد Warzone Cup وارزون ۲.۰

به روزرسانی نیم فصل دوم مدرن وارفر ۲ و وارزون ۲.۰ به زودی منتشر خواهد شد و پس از گذشت چند روز از انتشار، ما را با مدی ویژه همراه خواهد کرد. مد Warzone Cup وارزون ۲.۰، دنیای کالاف دیوتی را با دنیای فوتبال ترکیب خواهد کرد!

به روزرسانی میان فصلی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 برای طرفداران Call of Duty Warzone 2.0 نیز سورپرایزی ویژه و فوتبالی دارد. چند روز پس از انتشار نیمه دوم فصل اول بازی‌های وارزون ۲.۰ و مدرن وارفر ۲، ما مدی جدید با نام Call of Duty: Warzone Cup دریافت خواهیم کرد. این مد فوتبالی به صورت تیمی برگزار شده و تفاوتی عمده با کلیت دنیای کالاف دیوتی خواهد داشت.

مد Warzone Cup وارزون ۲.۰ شما را از جنگ و خون ریزی دور کرده و به دنیای ورزش‌های گروهی دعوت می‌کند. این مد به نظر جذاب برای کسانی که مهارت خوبی در رانندگی دارند می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد. در مد Warzone Cup دو تیم سه نفره در زمین فوتبال ال اسیما (Al Easima Field)، سوار بر موتور سیکلت‌های چهار چرخ ATV در برابر یکدیگر قرار می‌گیرند. زمان بازی هشت دقیقه یا پنج گل است. تیمی که زودتر به پنج گل رسیده یا طی هشت دقیقه گل‌های بیشتری به ثمر برساند، برنده مسابقه خواهد شد.

بر خلاف تمام مدهای کالاف دیوتی، در این بخش هیچ تفنگ یا لودآتی وجود ندارد. در عوض تفنگ، موتور ATV شما مجهز به پالسی قدرتمند بوده که قدرت پرتاب توپ و دشمنان را دارد. علاوه بر آن، شما می‌توانید دشمنان خود را با ATV هل داده و آن‌ها را از مسیر خارج کنید. قدرت استفاده از پالس می‌تواند توپ را وارد دروازه حریف کرده یا از دروازه خودی دور کند.

از دیگر ویژگی‌های این مد می‌توان به منفجر کردن حریف اشاره داشت. شما اگر با نهایت سرعت ATV خود با ATV حریف برخورد کنید، حریف شما منفجر شده و برای مدتی کوتاه از بازی اخراج می‌شود. علاوه بر آن، در بخش‌هایی از زمین نارنجک‌های Shock Stick قرار داشته که با برداشتن و پرتاب آن‌ها به سوی دشمن، قدرت حرکت دشمن را به طور موقت از آن‌ها می‌گیرید.

سری بازی کالاف دیوتی پس از سال‌ها به لطف برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال و تب و تاب این مسابقات، از فضای شوتر خود فاصله گرفته و قصد دارد حالتی جدید را در اختیار کاربران قرار دهد. ناگفته نماند اگر شما پیش‌تر بازی Rocket League را تجربه کرده باشید، با شیوه پیش‌روی مد Warzone Cup وارزون ۲.۰ آشنا هستید.

به گفته توسعه دهندگان، مد Warzone Cup وارزون ۲.۰ در تاریخ ۲۳ دسامبر سال جاری میلادی، برابر با ۲ دی ماه و تنها چند روز پس از انتشار نیمه دوم فصل اول مدرن وارفر ۲ به انتشار می‌رسد. نظر شما درباره مد Warzone Cup چیست؟ آیا به تجربه این مد می‌پردازید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا