تکنیک پرواز در بازی Warzone 2 در مپ Ashika Island

تکنیک موج سواری!

بر اساس جدیدترین کشف بازیکنان، تکنیک موج سواری، امکان پرواز در بازی Warzone 2 را برای بازیکنان فراهم می‌کند. کاربری با نام exenny ویدیویی را از پرواز در نقشه Ashika Island منتشر کرد.

بسیاری از قابلیت‌ها و تکنیک‌های بازی وارزون 1، به طور کامل از بازی وارزون 2 حذف شدند. با این حال طرفداران بازی هر روز تکنیک‌های جدیدی را در این بازی کشف می‌کنند. تکنیک موج سواری، جدیدترین قابلیتی است که امکان پرواز در بازی Warzone 2 را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

نکات بسیار جالبی در دو فصل اول بازی Warzone 2 توسط بازیکنان کشف شد. برای مثال گلیچی که به بازیکنان اجازه می‌داد تا ماشین‌ها را به زیردریایی تبدیل کنند. یا ایستراگی که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به حیوانات غدا بدهند. ظاهرا همیشه باید منتظر کشف موارد جدیدی در این بازی باشیم. با این‌که قابلیت موج سواری در بازی‌هایی مثل Couner Strike بسیار پرطرفدار است، اما نحوه‌ی انجام آن در وارزون متفاوت است و امکان پرواز در بازی Warzone 2 را فراهم می‌کند.

استودیوی اکتیویژن (Activision) پس از مدتی تاخیر، فصل دوم بازی Warzone 2 را منتشر کرد. نقشه Ashika Island در فصل دوم بازی وارزون 2 حضور یافت. نقشه‌ای که بسیار مکان خوبی برای موج سواری و پرواز در بازی Warzone 2 است. در کنار این مپ، موارد دیگری مثل حالت Resurgence، قابلیت Restore Hono، بتل پس جدید، و سیستم لوت جدید هم به بازی اضافه شدند. حالت گولاگ یک به یک هم دوباره به این بازی برگشت.

باگ موج سواری در بازی Warzone 2

باگ موج سواری در بازی وارزون 2 کمی پیچیده‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید. برای انجام این تکنیک، نیازمند تمرین زیاد هستید و باید برای یادگیری و تسلط بر آن، وقت بگذارید. بازیکنی با نام exenny در توییتر ویدیوئی را از پرواز در بازی Warzone 2 به اشتراک گذاشت. نتیجه‌ی نهایی شاید عجیب به نظر برسد. اما هیچ تقلبی در آن وجود ندارد. انجام این تکنیک فقط با موج سواری در سطوح شیب دار، امکان پذیر است.

پرواز در بازی Warzone 2 کاری نیست که بازیکنان معمولی بتوانند به راحتی آن را انجام دهند. اما بازیکنان حرفه‌ای وارزون، با تمرین و صرف وقت، می‌توانند در انجام این تکنیک، حرفه‌ای شوند و نحوه‌ی بازی کردن خود را برای همیشه تغییر دهند. این قابلیت صرفا محدود به نقشه‌ی Ashika Island نیست. کاربر exenny بسیاری از ویدیوهای این چنین را در نقشه‌ی Al Mazrah هم منتشر کرده است.

بازی Call of Duty: Warzone 2 هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس باکس وان، و ایکس باکس سری X/S در دسترس است. فراموش نکنید که نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا