با ایستراگ مپ جدید کالاف دیوتی وارزون 2 به حیوانات غذا بدهید!

نقشه جزیره آشیکا مملو از رازهای پنهان و جذاب است

ایستراگ مپ جدید کالاف دیوتی وارزون 2

نقشه جدید کالاف دیوتی وارزون 2 مملو از رازهای نهان است که امروز قصد داریم به یکی از جالب‌ترین آن‌ها اشاره کنیم. ایستراگ مپ جدید کالاف دیوتی وارزون 2 به شما اجازه می‌دهد در ازای مهربانی، مهمات دریافت کنید!

فصل دوم بازی‌های Call of Duty Warzone 2 و Call of Duty Modern Warfare 2 به تازگی به انتشار رسیده و مهم‌ترین ویژگی این فصل، نقشه جذاب جزیره آشیکا (Ashika Island) است که در کنار حالت پر طرفدار Resurgence در اختیار کاربران قرار گرفته است. این نقشه در کنار گیم پلی جذاب، ایستراگ‌های جذابی نیز داشته که امروز به معرفی مهم‌ترین آن‌ها می‌پردازیم. البته پیش از پرداختن به آن بد نیست اشاره داشت توسعه دهندگان قصد داشتند فصل دوم را در حدود دو هفته زودتر منتشر کنند که به دلیل رویارویی با برخی مشکلات به تعویق افتاد!

همانطور که اشاره شد، نقشه جزیره آشیکا در حالت Resurgence برگزار می‌شود. این مد تغییری قابل توجه نسبت به حالت اصلی بازی‌های بتل رویال دارد. شما در بخش بتل رویال اصلی بازی وارزون ۲ پس از کشته شدن به گولاگ رفته و در صورت پیروزی به مبارزه باز می‌گردید. اما در حالت Resurgence، تا زمانی که یکی از یاران شما زنده باشد، شما پس از کشته شدن از نو وارد میدان مبارزه خواهید شد.

حالت Resurgence در نسخه ابتدایی وارزون طرفداران بسیاری را به خود جذب کرد و به شدت محبوب شد و اغلب کاربران درخواست بازگشت این حالت در نسخه دوم را داشتند که توسعه دهندگان پاسخ آن‌ها را با نقشه جذاب جزیره آشیکا دادند. اما این نقشه، نقشه‌ای معمولی نیست و یکی از بهترین ایستراگ‌های دنیای کالاف دیوتی را در خود پنهان کرده است!

نقشه جزیره آشیکا همزمان با به روزرسانی فصل دوم در روز ۱۵ فوریه سال ۲۰۲۳، برابر با ۲۶ بهمن ماه سال ۱۴۰۱ منتشر شد و چندین ایستراگ را با خود به همراه داشت. اولین ایستراگ این نقشه، بازگشت قابلیت ماهیگیری برای اولین بار پس از بازی Call of Duty Black Ops Cold War بود. البته این مرتبه شما در عوض ماهیگیری با وسایل مخصوص ماهیگیری، باید با مهمات انفجاری به ماهیگیری بپردازید! اما ایستراگی که امروز قصد داریم به شما نشان دهیم، این نیست!

شما می‌توانید ماهی‌های تازه را جمع آوری کرده و به مجسمه شیر دریایی نزدیک به منطقه آکواریوم بدهید تا سیر شود! سیر کردن مجسمه شیر دریایی شما را با هدایایی چون نارنجک خوشحال می‌کند. بدون شک این ایستراگ ارزش حداقل یک مرتبه امتحان را دارد.

در کنار آن، نقشه جزیره آشیکا دارای قلعه‌ای با نام Tsuki Castle است که برگرفته از یکی از نقشه‌های مورد علاقه کاربران در بازی Call of Duty World at War در سال ۲۰۰۸ بوده که البته در بازی Call of Duty Vanguard در سال ۲۰۲۱ نیز دیده شد. نا گفته نماند این تنها نقشه کلاسیک راه یافته به بازی‌های مدرن وارفر ۲ و وارزون ۲ در فصل دوم نیست. نقش محبوب Dome در بازی Call of Duty Modern Warfare 3 سال ۲۰۱۱ که در نقشه ال مزرح (Al-Mazrah) وجود داشت، حال به عنوان نقشه‌ای برای مبارزات ۶ در برابر ۶ به بازی مدرن وارفر ۲ راه یافته است. همچنین باید اشاره داشت که نقشه Dome با نام Radar در بازی Call of Duty Vanguard نیز دیده شده است.

به طور کلی، نقشه جزیره آشیکا رازهای بسیاری را در خود پنهان کرده که با گذشت زمان بیشتر آشکار خواهند شد. بازی Call of Duty Warzone 2 در حال حاضر به طور رایگان برای دریافت در کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و همچنین رایانه شخصی در دسترس است. آیا شما پیش از این ایستراگ مپ جدید کالاف دیوتی وارزون 2 را کشف کرده بودید؟ منتظر نظرات و تجربیات شما در این نقشه دوست داشتنی هستیم.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا