تماشا کنید: چیت عجیب وارزون 2 چیتر را تبدیل به یک جدای می‌کند!

سیستم آنتی چیت ریکوشت در برابر فورس زانو می‌زند!

تماشا کنید: چیت عجیب وارزون 2 چیتر را تبدیل به یک جدای می‌کند! نیما خدارحمی ۱ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی

چیت عجیب وارزون 2 دنیای جنگ ستارگان را وارد کالاف دیوتی می‌کند! سیستم آنتی چیت کالاف دیوتی در برابر فورس زانو زد.

به تازگی چیتی فوق العاده عجیب به دنیای وارزون 2 راه پیدا کرده که افراد متقلب را تبدیل به یک جدای (Jedi) می‌کند! بازی‌های وارزون ۲ و مدرن وارفر ۲ از اولین روزهای انتشار با سیل چیترها روبه رو بودند و در حالی که سیستم آنتی چیت قوی ریکوشت (Ricochet) جلوی بسیاری از آن‌ها را گرفته، هنوز افراد زیادی هستند که موفق به چیت زدن در این بازی‌های پر طرفدار می‌شوند!

در کنار آن، مشکلات و باگ‌های زیادی در این دو بازی مشاهده شده که به معنای واقعی اجازه نداده کاربران به قدر کافی از این بازی‌ها لذت ببرند. فصل سوم در حالی که تا به حال بهترین فصل بازی بوده نیز مشکلاتی در خود داشته است. از جمله آن‌ها می‌توان به باگ عجیب تک تیرانداز FJX Impreium اشاره داشت. در کنار آن، همانطور که اشاره شد چیترها دست از سر این بازی بر نداشته‌اند.

روز گذشته استریمری با نام Futives به چیتری بر خورد که به نظر با استفاده از فورس (Force) که از دنیای جنگ ستارگان قرض گرفته بود، دشمنان خود را تار و مار می‌کرد. این چیتر بدون اینکه تفنگی در دست داشته باشد، در کمتر از چند ثانیه پنج دشمن را از میان برداشت. این چیت وارزون 2 به قدری عجیب است که برخی کاربران در ابتدا گمان داشتند این گیم پلی از بازی به غیر بازی وارزون 2 برداشته شده است.

برخی دیگر از کاربران به تمسخر آنتی چیت این بازی پرداخته و در عجب هستند که چگونه استفاده از چنین چیتی با وجود سیستم آنتی چیت امکان پذیر است! همانطور که می‌دانید فورس نیرویی بوده که جدای برای معلق ساختن اجسام استفاده می‌کند. ما اخیرا شاهد فورس در بازی Star Wars Jedi: Survivor و همچنین بازی فورتنایت بوده‌ایم.

اکتیویژن به طور مداوم در حال بهبود سیستم آنتی چیت خود است، با این حال چیترها همیشه راهی تازه برای دور زدن این سیستم می‌یابند. اکتیویژن به تازگی سیستم ورود با استفاده از تلفن همراه را نیز به بازی خود افزوده تا ورود چیترها به بازی را کاهش دهد، با این حال ما هنوز شاهد این افراد در بازی محبوب خود هستیم. نظر شما درباره ایت چیت عجیب وارزون 2 چیست؟ فکر می‌کنید اکتیویژن باید چه اقدامی در این راستا انجام دهد؟

3 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا