حالت پلاندر در وارزون 2 احتمالا به‌زودی بازمی‌گردد

بازگشت یک حالت محبوب

حالت پلاندر در وارزون 2 احتمالا به‌زودی بازمی‌گردد عرفان بدری ۰ ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ اخبار بازی

حالت محبوب پلاندر (Plunder) مدتیست که در بازی Call of Duty: Warzone 2 دیگر وجود ندارد، اما این طور که به نظر می‌رسد ممکن است به‌زودی پلاندر در وارزون 2 بازگردد، زیرا اخیرا یک ویدئوی گیم‌پلی از این حالت در نقشه Al Mazrah در اینترنت به اشتراک گذاشته شده است.

قبل از DMZ و حتی Resurgence، پلاندر یکی از حالت‌های کژوال رایگان بازی وارزون بود. در این حالت با فعال شدن ریسپاون‌ها (Respawns) و لوداوت‌های (Loudouts) از پیش انتخاب شده، بازیکنان باید تا حد امکان پول نقد جمع‌آوری می‌کردند. این حالت برای اتقای سطح اسلحه عالی بود و یک پایگاه اختصاصی برای بازیکنان داشت.

بازیکنان وارزون هر بار که حالت پلاندر به طور موقت از بازی حذف می‌شد، ناراحت می‌شدند، اما سپس با شروع به کار بازی وارزون 2 این حالت به طور کاملا حذف شد. نه تنها در Al Mazrah بلکه در بازی Warzone Caldera نیز این حالت دیگر قابل تجربه نیست، بنابراین طرفداران زیادی هستند که خواهان بازگشت دوباره این حالت در وارزون 2 هستند.

اکنون پس از لو رفتن یکسری اطلاعات، به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان برای بازگشت پلاندر در وارزون 2 و همچنین حالت Cranked برنامه دارند، زیرا اخیرا ویدئویی توسط فردی در اینترنت به اشتراک گذاشته شده است که فایل‌های مربوط به پلاندر در وارزون 2 را پیدا کرده است.

این ویدئو توسط کاربری با نام CoDSplotiz که یک استخراج‌کننده اطلاعات یا دیتاماینر است، به اشتراک گذاشته شده و می‌توانیم در آن بازیکنی را از دید سوم شخص ببینیم و همچنین در گوشه نوار وضعیت کلاسیک پلاندر را مشاهده کنیم. در نوار پیشرفت می‌بینیم که از پول بازیکن از ۰ دلار به ۱ میلیون دلار می‌رسد و این یعنی که حداقل یک نسخه ابتدایی از پلاندر در فایل‌های بازی وارزون 2 وجود دارد. شما در زیر می‌توانید این ویدئو را تماشا کنید:

آپدیت فصل دوم بازی وارزون 2 در تاریخ ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن) در دسترس قرار خواهد گرفت که در نهایت حالت کلاسیک Resurgence را در نقشه کاملا جدید جزیره آشیکا (Ashika Island) به بازی بازمی‌گرداند. در حالی که افشاکنندگان اطلاعات به این نکته اشاره می‌کردند که Redeploy Balloons نیز بالاخره با نقشه جدید Warzone Caldera بازمی‌گردد، اما شرکت اکتیویژن (Activision) هیچ اشاره به بازگشت حالت پلاندر در وارزون 2 نکرده است.

البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که این موضوع که فایل‌های پلاندر در وارزون 2 وجود دارد، حتما به این معنا نیست که این حالت قرار است به بازی بازگردد. توسعه‌دهندگان هنوز نقشه راه فصل دوم بازی وارزون 2 را مشخص نکرده‌اند، همچنین استودیوهای اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و ریون (Raven) نیز هیچ اشاره‌ای به این حالت نکرده‌اند. بنابراین باید منتظر بمانیم تا ببینیم که پلاندر در آینده به وارزون 2 اضافه خواهد شد یا خیر.

4 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا