برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

مشکل ایستگاه های خرید در وارزون 2 شما از شما دزدی می‌کند!

فصل دوم وارزون 2، بزرگ‌ترین منبع باگ جهان!

مشکل ایستگاه های خرید در وارزون 2 شما از شما دزدی می‌کند! ۰ ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
مشکل ایستگاه های خرید در وارزون 2

مشکلات بازی وارزون 2 از بین نمی‌روند، بلکه از یک بخش به بخشی دیگر منتقل می‌شوند. مشکل ایستگاه های خرید در وارزون 2 جدیدترین مشکلی است که کاربران را کلافه کرده و احتمالا به این زودی‌ها برطرف نخواهد شد!

ویدیویی تازه انتشار یافته در فضای اینترنت، نشان از مشکل ایستگاه های خرید در وارزون 2 دارد که می‌تواند به شدت برای کاربران آزار دهنده باشد. این مشکل جدید در بتل رویال محبوب دو استودیو ریون (Raven Software) و اینفینیتی وارد (Infinity Ward) قدرت باز پس گرفتن دو UAV قدرتمند یا بیشتر از شما را دارد! حال باید این موضوع را در نظر داشت که طی یک ماه اخیر، بسیاری از باگ‌ها و مشکلات بازی‌های وارزون 2 و مدرن وارفر 2 برطرف شده، با این حال ما هنوز با مشکلاتی این چنینی روبه رو هستیم!

بازی وارزون 2 حتی پیش از انتشار اولیه و پس از معرفی برخی ویژگی‌ها توسط توسعه دهندگان، مورد نقد منفی کاربران قرار گرفت و رد شد. بسیاری از کاربران خواستار بازگشت نقشه وردانسک به بازی بودند و در کنار آن بسیاری دیگر از تغییرات از جمله گولاگ دو در برابر دو و بسیاری تغییرات دیگر ناراضی بوده که باعث شد این بازی مورد نقد منفی قرار بگیرد.

البته باید اشاره داشت که محبوبیت بخش DMZ در بازی وارزون 2 باعث شد نظر برخی از کاربران نسبت به این بازی شوتر رایگان مثبت شود، اما مشکلات بسیار زیاد و بزرگ این بازی از نو نظر افراد زیادی را نسبت به خود منفی کرد. از جمله مشکلات بزرگ اخیر وارزون 2 می‌توان به مشکلات بخش آمار اشاره داشت که اطلاعات اشتباهی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

همانطور که اشاره شد، ویدیویی تازه انتشار یافته توسط یکی از کاربران مشکلی بزرگ را به ما نشان داد. کاربری با نام Glaive001 به تازگی ویدیویی از مشکل ایستگاه های خرید در وارزون 2 در شبکه ردیت به انتشار گذاشته است. او زمانی که به خرید دو UAV از ایستگاه خرید پرداخته و به طور همزمان کوله پشتی او پر است، هر دو UAV بر زمین افتاده و به طور کامل ناپدید شده و جایگزین آیتم‌های او در کوله پشتی نمی‌شوند! در پایان ویدیو ما متوجه می‌شویم این کاربر نه تنها پول خود را از دست داده، بلکه هیچ آیتمی به دست نیاورده است!

پس از انتشار این ویدیو، بسیاری کاربران از رخ دادن مشکلی مشابه در بازی وارزون 2 شاکی و گله مند شدند. کاربری دیگر اشاره داشت او یک UAV دیگر را استفاده کرده و تمام زمان آن را به دنبال دو UAV دیگر گشته است و به عبارت دیگر سه UAV را از دست داده است! کاربری دیگر همچنین اشاره داشت که به احتمال بسیار بالا این باگ تا انتشار فصل سوم بازی پا بر جا بوده و نباید امید چندانی به رفع آن در آینده نزدیک داشت که خود به تنهایی مشکلی دیگر است. برخی کاربران بروز چنین مشکلی را به معرفی کوله پشتی ربط داده و اشاره داشتند که وجود کوله پشتی از همان ابتدا اشتباه بوده و باید ایده‌ای بد از سوی توسعه دهندگان قلمداد شود. آن‌ها در ادامه اشاره داشتند که سیستم لوت بازی وارزون، به مراتب از بازی وارزون 2 بهتر بوده است.

در حالی که توسعه دهندگان بازی وارزون 2 با همکاری شرکت اکتیویژن (Activision) طی ماه‌های اخیر تلاشی بی حد و مرز برای به دست آوردن دل کاربران با استفاده از روش‌های مختلف از جمله بازگردادن حالت Solo در بخش Resurgence داشته‌اند، در این بخش چندان موفق نبوده و شکایت کاربران روز به روز افزایش می‌یابد! شکی نیست که بازی وارزون 2 بازی به شدت سرگرم کننده است، با این حال توسعه و بهبود درست آن می‌تواند این بازی را بیش از پیش محبوب و سرگرم کننده بکند. ما یقین داریم تا زمانی که مشکلاتی از این قبیل بازی وارزون 2 را تهدید می‌کنند، نباید انتظار بازگشت کاربران قدیمی به این بازی را داشته باشیم.

بازی Call of Duty Warzone 2 در حال حاضر به شکل رایگان برای دریافت در کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و البته رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره مشکل ایستگاه های خرید در وارزون 2 چیست؟ آیا شما با مشکلی رو به رو شده‌اید که سبب باخت شما در این بازی شده است؟ منتظر نظرات، تجربیات و البته شکایات شما از این بازی هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments