میانگین نمرات کاربران بازی Warcraft 3: Reforged در سایت متاکریتیک به ۰.۵ رسید

Warcraft 3: Reforged به عنوان بدترین بازی از نظر کاربران متاکریتیک لقب گرفت

نمرات کاربران بازی Warcraft 3: Reforged

نمرات کاربران بازی Warcraft 3: Reforged در حال حاضر به نیم رسیده است که این موضوع یک رکورد جدید برای سایت متاکریتیک به حساب می‌آید.

چند وقتی است که بازی جدید کمپانی بلیزارد، تحت عنوان Warcraft 3: Reforged منتشر شده و علاقه‌مندان به بازی‌های استراتژی، مخصوصا طرافداران سری وارکرفت در حال تجربه‌ی این اثر هستند ولی با توجه به نظرات آن‌ها گویا بلیزارد به چیزی‌هایی که وعده داده بود، عمل نکرده و یک عنوان ضعیف‌تر را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است!

سایت متاکریتیک نزدیک به دو دهه فعالیت دارد و در این سایت کاربران می‌توانند میانگین نمرات فیلم‌ها، بازی‌ها، سریال‌ها و موسیقی‌‌های تازه منتشر شده را مشاهده کنند. هر پروفایل شامل دو بخش می‌شود که در آن سایت‌های معروف و کاربران به صورت جداگانه به این بازی نمره می‌دهند. حال با انتشار بازی Warcraft 3: Reforged و مشکلاتی که دارد، کاربران به صفحه‌ی نمرات متاکریتیک این بازی حمله کردند. بیش از ۲۱ هزار نمره از سوی کاربران برای این عنوان به ثبت رسیده که ۲۰ هزارتای آن‌ها نقدهای منفی هستند. این اتفاق باعث شده تا نمرات کاربران بازی به عدد ۰.۵ برسد که در تاریخ بخش بازی‌های ویدیویی متاکریتیک بی سابقه است. پیش از این عنوان بازی Metal Gear Survive با میزان ۱.۲ نقد منفی کاربران، به عنوان بد‌ترین بازی سایت متاکریتیک شناخته می‌شد.

با کمی جست و جو بین نظرات، می‌توان علت ناراحتی کاربران را دریافت. بیشتر آن‌ها می‌گویند که بلیزارد قول‌هایی که داده بود را عملی نکرده، رابط کاربری (UI) بازی همچنان به شکل قدیمی و کلاسیک است و بازی باگ‌های بسیار زیادی دارد. همچنین بلیزارد برخی از قابلیت‌های قدیمی این بازی مانند توانایی شخصی سازی و حتی قابلیت اتصال محلی (LAN) که یکی از ویژگی‌های مهم این عنوان بود را حذف کرده است.

حال باید دید که بلیزارد چه تصمیمی در این خصوص خواهد گرفت ولی با توجه میزان نارضایتی این افراد، این کمپانی بازیسازی راه بسیار سخت و دشواری در پیش دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا