1%
  • 0/10

آیا تاریخ انتشار سریال Agatha: Coven of Chaos تغییر کرده است؟

آگاتا چه زمانی به MCU باز می‌گردد؟

آیا تاریخ انتشار سریال Agatha: Coven of Chaos تغییر کرده است؟ ۱ ۱۰ دی ۱۴۰۱ مارول کپی لینک
تاریخ انتشار سریال Agatha: Coven of Chaos

به نظر می‌رسد که تاریخ انتشار سریال Agatha: Coven of Chaos دستخوش تغییر شده و اسپین‌‌آف سریال وانداویژن آن زمان که تصور می‌شد، منتشر نمی‌شود.

مدتی پس از اتمام اولین سریال فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خبر ساخته شدن اسپین آف سریال WandaVision، با بازی کاترین هان (Kathryn Hahn) با عنوان Agatha: Coven of Chaos، منتشر شد که در آن به داستان جادوگر شرور شهر وست ویو پرداخته خواهد شد. تمرکز این پروژه بر روی یکی از مرموزترین جادوگر‌های شرور دنیا مارول خواهد بود که برای اولین بار او را در نخستین نمایش تلویزیونی مارول در دیزنی پلاس دیدیم. به نظر می‌رسید با موفقیت سریال الیزابت اولسن (Elizabeth (Olsen و پل بتانی (Paul Bettany)، هم اکنون توجه طرفدارن دنیا مارول به اسپین‌آف این اثر که داستان یکی از شخصیت های مهم آن را روایت می‌کند هم جلب خواهد شد. این احتمال با این واقعیت تقویت می‌شود که مارول همچنین به دنبال ساخت اسپین‌آف دیگری با عنوان ویژن کوئست (Vision Quest) بوده که در آن به قهرمان جدید بتانی پس از وقایع Westview می‌پردازد. پیش از این، فاش شده بود که آگاتا قبل از پایان سال ۲۰۲۲ فیلمبرداری خود را آغاز می‌کند و سپس تا ژانویه ۲۰۲۳ تولید را به طور کامل آغاز کرده و پیش می‌برد. با این حال، اخیرا شواهدی ارائه شده است که نشان می‌دهند، پیشروی این پروژه به تعویق خواهد افتاد.

آیا تاریخ انتشار سریال Agatha: Coven of Chaos با تاخیر مواجه شده است؟

با توجه به آپدیت‌‌های دیزنی پلاس ژاپن که برای آثار در دست ساخت که در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهند شد، برنامه‌‌های مارول دستخوش تغییر شده‌‌اند و لیست ارائه شده آنچه که طرفداران انتظار داشتند نبوده است. یکی از تغییرات عجیبی که در لیست ارائه شده مشاهده شده است، غیبت عنوان مورد انتظار Agatha: Coven of Chaos است که به طور مشخص تا کنون هیچ تاریخ انتشار مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده است. همین امر را می‌توان در مورد سریال Echo نیز گفت، اثری که قبلاً نیز به تعویق افتاده بود. اوایل امسال، مارول تأیید کرد که سریال Coven of Chaos در زمستان ۲۰۲۳ و اوایل سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد. اما اکنون، این موضوع نیز زیر سوال رفته است. در آپدیت منتشر شده تنها نام سه اثر Secret Invasion، فصل دوم سریال Loki و سریال Ironheart به همراه تاریخ مشخص انتشار آن‌ها به چشم می‌خورد و همچنان سرنوشت پروژه‌هایی همچو فصل دوم سریال انیمیشنی …?What If و X-Men ‘97 مشخص نیست.

برای کسانی که نمی‌دانند آیا این نمایش هرگز منتشر خواهد شد، پاسخ مثبت است. با توجه به آن‌چه که به نظر می‌رسد، این سری می‌تواند برای MCU بسیار مهم‌تر از آن چیزی باشد که تصور می‌شود. برای اولین بار، به نظر می‌رسد که داستان تمرکز زیادی روی بیلی کاپلان (Billy Kaplan)، یکی از پسران اسکارلت ویچ دارد. با توجه به شایعات معرفی گروه انتقام‌جویان جوان در آینده‌ای نزدیک این موضوع به تنهایی سریال مذکور را در اولویت استودیو مارول قرار می دهد. برخی شایعات عنوان می‌کنند که تاریخ انتشار این سریال تا سال ۲۰۲۵ به تاخیر افتاده است که با توجه به تاخیر بیش از حد طولانی نمی توان به این شایعه چندان اعتماد کرد. اگرچه شواهد خبر از تاخیر تاریخ انتشار سریال Agatha: Coven of Chaos می‌دهند اما با توجه به این امر که برخی صحنه‌های اولیه این سریال از پیش فیلمبرداری شده است انتظار می‌رود اثر مذکور دز سال ۲۰۲۴ منتشر شود. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments