احتمالا به‌زودی ساخت سریال WandaVision از سر گرفته می‌شود

چشم انتظاران The Falcon and The Winter Soldier و Loki می‌توانند امیدوار باشند

سریال WandaVision

پاول بِتنی، بازیگر سرشناس بریتانیایی آمریکایی، می‌گوید به‌زودی تولید سریال WandaVision ادامه پیدا می‌کند.

همان‌طور که می‌دانید، شیوع ویروس کرونا باعث لغو تولید عناوین بسیاری از جمله سریال WandaVision ،The Falcon and The Winter Soldier و Loki شده است. درحالی که طرفداران دنیای مارول انتظار این سه مجموعه‌ی تلویزیونی را می‌کشند، به‌نظر می‌رسد عوامل تولید قصد دارند مراحل ساخت این سریال‌ها را ادامه دهند.

مدتی پیش مسئولین پراگ تصمیم گرفتند به دلیل شیوع کرونا ساخت سریال The Falcon and The Winter Soldier را متوقف کنند. در حال حاضر محدودیت‌های پیرامون ویروس کرونا کاهش یافته و در ادامه‌ی آن، به‌نظر می‌رسد اعضای Marvel Cinematic Universe تصمیم دارند به تولید این عنوان ابرقهرمانی ادامه دهند. البته استودیوی مارول این خبر را تایید نکرده، اما طبق اطلاعات منتشر شده از سوی پاول بِتنی، احتمال ادامه‌ی ساخت این سریال وجود دارد.

سه سریال وانداویژن، لوکی و The Falcon and The Winter Soldier قرار است از شبکه‌ی دیزنی پلاس پخش شوند و طبق شایعات منتشر شده، احتمالا تاریخ انتشار آن‌ها در ماه جولای خواهد بود. رویدادهای داستانی وانداویژن در دنیای سینمایی مارول (MCU) جریان دارد. ماجرای این سریال پس از حوادث فیلم Avengers: Endgame محصول سال ۲۰۱۹ میلادی اتفاق می‌افتد و ماجراهای جالبی را رقم می‌زند. همچنین، فالکون و سرباز زمستان، مینی سریال جدید شبکه‌ی دیزنی پلاس محسوب می‌شود که بر اساس داستان‌های سری کمیک‌های مارول ساخته شده است.

مجموعه‌ی تلویزیونی لوکی، یکی دیگر از آثار استودیوی مارول به‌حساب می‌آید که بر اساس سری کمیک‌های مارول، قصه‌های هیجان‌انگیزی از شخصیت شناخته شده و جالب لوکی بازگو می‌کند. تام هیدلستون، ستاره‌ی این سریال در جایگاه کاراکتر لوکی ایفای نقش می‌کند. این مجموعه‌ی تلویزیونی، دست‌یابی لوکی به تِسِرکت و دست‌کاری تاریخ بشر را با استفاده از سفر در زمان روایت می‌کند و ماجراهای جالبی را به تصویر می‌کشد.

لازم به ذکر است که استودیوی مارول و سرویس محبوب دیزنی پلاس، در مورد تاریخ پخش این سه سریال صحبتی نکرده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا