برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

خاطره‌ی جالب بازیگر نقش ویژن از جلسه‌اش با مارول برای سریال WandaVision

«فکر می‌کردم قرار است اخراجم کنند!»

خاطره‌ی جالب بازیگر نقش ویژن از جلسه‌اش با مارول برای سریال WandaVision ۰ ۳۰ دی ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
بازیگر نقش ویژن

پل بتانی (Paul Bettany)، بازیگر نقش ویژن در دنیای سینمایی مارول، اخیرا در یک مصاحبه خاطره‌ی جالبی از مصاحبه‌اش با کوین فایگی بر سر بازی در سریال WandaVision تعریف کرده است.

سریال WandaVision جمعه‌ی هفته‌ی گذشته کار خود را از سرویس دیزنی‌پلاس شروع کرد و تاکنون با پخش دو اپیزود، بازخوردهای مثبتی از بینندگان و منتقدین دریافت کرده است. این سریال همانطور که از نامش پیداست، به ماجراهای عجیب «واندا ماکسیموف» و «ویژن» در قالب یک مجموعه‌ی سیتکام می‌پردازد. نکته اینجاست که ویژن در جریان وقایع فیلم Avengers: Infinity War دو بار کشته شد. زنده بودن او در دنیای وانداویژن احتمالا نشانه‌ی آن است که واندا برای تحمل مرگ عشقش دست به ایجاد یک دنیای موازی زده یا توسط فرد یا افراد مرموزی در این دنیا گیر افتاده است.

پل بتانی، بازیگر نقش ویژن اخیرا در مصاحبه‌ای با Variety اعتراف کرده که هیچ تصوری از محقق شدن ایده‌ی یک سریال مانند WandaVision نداشته است. به گفته‌ی بتانی، پیش از آنکه مارول طرح سریال را ارائه کند، او تصور می‌کرده که کارش در MCU به آخر خط رسیده است؛ به هر حال کاراکتر ویژن دو بار مرده بود و قرارداد بتانی هم در شرف اتمام قرار داشت. او خاطره‌ی جالبی از جلسه‌اش با کوین فایگی در همین زمان نقل می‌کند:

قرارداد من تمام شده بود و تازه در «اینفینیتی وار» هم دو بار مرده بودم. رییس (کوین فایگی) با من تماس گرفت و گفت: «بیا به دفترم». یک نگاه به همسرم انداختم و با خودم فکر کردم قرار است اخراجم کنند. رفتم داخل و لوییس دسپوزیتو و کوین فایگی آنجا بودند. نمی‌خواستم هیچکس معذب باشد پس با گفتن این حرف‌ها شروع کردم که: «ببینید، من کاملا درک می‌کنم. همه‌چیز عالی بود. مسیر خیلی خوبی داشتم دوستان.» آن‌ها گفتند: «صبر کن، داری استعفا می‌دهی؟!». من گفتم: «نه. مگر شما اخراجم نمی‌کنید؟» آنها گفتند: «نه! ما می‌خواهیم طرح یک سریال را به تو بدهیم!» پس من هم گفتم «قبوله!».

بازیگر نقش ویژن اواخر سال گذشته‌ی میلادی هم برای ادامه‌ی حضور در MCU پس از به پایان رسیدن سریال WandaVision ابراز امیدواری کرده بود. بتانی اذعان داشته بود که او به ادامه‌ی بازی در نقش ویژن به هر شکل و فرمی مایل است و اتفاقا طرفداران پس از تماشای سریال خواهند دید که «هر اتفاقی می‌تواند بیفتد». ادامه یافتن سریال پس از پایان این فصل یکی از راه‌های تماشای هنرنمایی دوباره‌ی بتانی در نقش ویژن است. پیش‌تر الیزابت اولسن، همبازی او و بازیگر نقش واندا، از ممکن بودن ساخت فصل دوم گفته بود.

قسمت سوم سریال WandaVision جمعه از سرویس دیزنی‌پلاس پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments