#مهسا_امینی

پوستر تازه‌ی WandaVision به ماهیت واقعی زندگی پروتاگونیست‌ها اشاره دارد

ماه پشت ابر نمی‌ماند!

پوستر تازه‌ی WandaVision

حساب کاربری مارول اینترتینمنت در توییتر، پوستر تازه‌ی WandaVision را به اشتراک گذاشته که به ماهیت واقعی زندگی پروتاگونیست‌ها اشاره می‌کند.

مارول با ساخت یک دنیای سینمایی و گسترش آن به واسطه‌ی معرفی شخصیت‌های مختلف، موفق شد نام خود را در میان موفق‌ترین‌های سینما طی یک دهه‌ی گذشته قرار دهد. تمامی فیلم‌های این استودیو نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کردند، بلکه فروش بالایی هم در باکس آفیس جهان داشتند. با این حال، گروهی کاربران فضای مجازی نسبت به فرمول تکراری فیلم‌های مارول انتقاد داشتند؛ فرمولی که شامل صحنه‌های هیجان‌انگیز و کمی المان‌های طنز می‌شود.

مارول طی چند سال گذشته مشغول ساخت پروژه‌های مختلفی بوده که WandaVision یکی از آن‌ها است. سریال مشترک اسکارلت ویچ و ویژن را می‌توان پاسخی به انتقادهای کاربران نسبت به فرمول تکراری فیلم‌ها در نظر گرفت. داستان مدتی پس از Avengers: Endgame جریان داشته و واندا ماکسیموف سرانجام به خواسته‌ی قلبی‌اش، یعنی زندگی مشترک با ویژن رسیده است. در ادامه اتفاقاتی رخ می‌دهد که ماهیت همه چیز را زیر سوال می‌برد. طبق اطلاعات موجود، مارول می‌خواهد قصه‌ی مورد نظر را در قالب یک سیتکام روایت کند. از همین رو، جدیدترین اثر جک شفر (Jac Schaeffer) محصولی متفاوت خواهد بود.

حساب کاربری مارول اینترتینمنت در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، پوستر تازه‌ی WandaVision را به اشتراک گذاشته است. در نگاه اول، یک تلویزیون قدیمی را می‌بینید که تنها اسکارلت ویچ و ویژن را در کنار هم نشان داده و هیچ نکته‌ی خاصی را شامل نمی‌شود، جز اینکه در هنگام تهیه‌ی عکس لحظه‌ی شادی را پشت سر می‌گذارند. نکته‌ی اصلی پوستر در گوشه‌ی بالا سمت چپ قرار دارد. اگر به این بخش از تصویر تبلیغاتی نگاه کنید، متوجه می‌شوید کاغذ دیواری آسیب دیده و چیزی که در آن پشت پنهان شده قابل‌مشاهده است. استفاده از چنین ایده‌ای برای طراحی پوستر را به می‌توان طرح کلی داستان مربوط دانست. سریال جدید مارول در ظاهر زندگی سرشار از شادی یک زوج را به تصویر می‌کشد اما در باطن ماجرای فروپاشی ذهنی اسکارلت ویچ است.

مارول در ابتدا قصد داشت WandaVision را پس از The Falcon and The Winter Soldier پخش کند اما سریال مشترک سم ویلسون و باکی بارنز به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا با چالش‌های فراوانی روبرو شد؛ چالش‌هایی که اجازه نداد تیم تولید پروژه را در موعد مقرر آماده کند. در چنین شرایطی، استودیو ترجیح داد وانداویژن را به عنوان اولین اثر فاز چهارم دنیای سینمایی در دسترس قرار دهد. این اثر در حال حاضر برای انتشار از تاریخ ۲۶ دی (مصادف با ۱۵ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا