تاریخ انتشار سریال WandaVision یک سال جلو افتاد

سال جاری میلادی منتظر یکی از متفاوت‌ترین‌ سریال‌های دیزنی پلاس باشید

تاریخ انتشار سریال WandaVision

شرکت دیزنی در خبری غافل‌گیرکننده، اعلام کرد که تاریخ انتشار سریال WandaVision جلو افتاده است و به جای سال ۲۰۲۱ در سال ۲۰۲۰ پخش خواهد شد.

سرویس استریم شرکت دیزنی با نام دیزنی پلاس، علاوه بر پخش سریال‌های مختلف قرار است چندین سریال بر اساس دنیای سینمایی مارول داشته باشد که سریال WandaVision از مهم‌ترین آن‌‌ها به‌حساب می‌آید.

(خطر لو رفتن داستان فیلم‌های Avengers: Infinity War و Avengers Endgame)

اولین دلیلی که اهمیت و جذابیت این سریال را نسبت به سریال‌های دیگر MCU بیشتر می‌کند، حضور شخصیت «ویژن» به عنوان یکی از دو کاراکتر اصلی است. اگر از طرفداران فیلم‌های مارول باشید حتما در جریان هستید که ویژن در پایان Avengers: Infinity War توسط تانوس کشته شد و هیچ شانسی برای برگشتش وجود ندارد. با این وجود Paul Bettany قرار است باری دیگر نقش ویژن را در این سریال تکرار کند.

ظاهرا روند ساخت سریال WandaVision به‌قدری خوب پیش رفته است که دیزنی تاریخ انتشار آن را یک سال جلو بیاندازد. البته در حال حاضر تنها به ذکر سال ۲۰۲۰ اکتفا شده است و خبری از ماه و روز دقیقی برای این سریال وجود ندارد.

سریال WandaVision با بازی Paul Bettany و Elizabeth Olsen خط داستانی عجیبی خواهد داشت. در گذشته تایید شده بود که بخشی از اتفاقات در دهه‌ی ۵۰ میلادی می‌گذرد. همچنین قرار است این سریال به فیلم Doctor Strange and the Multiverse of Madness هم ارتباط پیدا کند.

این سریال تنها محصول مرتبط با دنیای سینمایی مارول در سال جاری میلادی نیست؛ سریال The Falcon and the Winter Soldier و دو فیلم Black Widow و The Eternals آثار دیگری هستند که در سال ۲۰۲۰ دنیای فیلم‌های مارول را وارد مرحله‌ی جدیدی خواهند کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا