#مهسا_امینی

زمان پخش WandaVision رسما اعلام شد

این سریال با یک ماه تاخیر در دسترس قرار می‌گیرد

زمان پخش WandaVision

استودیوی مارول با انتشار یک متن کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، زمان پخش WandaVision را اعلام کرد. این اثر با یک ماه تاخیر مواجه شده است.

مارول برنامه‌های بزرگی برای ۲۰۲۰ داشت. این استودیو می‌خواست طی سال جاری میلادی علاوه بر اکران Black Widow و Eternals، دو سریال The Falcon and the Winter Soldier و WandaVision را هم از طریق دیزنی پلاس در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد. با تبدیل شدن شیوع ویروس کرونا به یک بحرانی جهانی و اعمال محدودیت‌های سخت‌گیرانه، سینماها بسته و روند تولید آثار سینمایی و تلویزیونی متوقف شدند؛ اتفاقاتی که موانع زیادی بر سر راه مارول قرار داد. مدیران استودیو طی ماه‌های اخیر Eternals ،Black Widow و The Falcon and the Winter Soldier را از لیست آثار امسال حذف کردند تا تمامی چشم‌ها به سریال مشترک اسکارلت ویچ و ویژن دوخته شود؛ اثری که دیگر جایی در ۲۰۲۰ ندارد!

استودیوی مارول با انتشار یک متن کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، از زمان پخش WandaVision رونمایی کرد. بر این اساس، جدیدترین اثر جک شفر (Jac Schaeffer) از تاریخ ۲۶ دی (مصادف با ۱۵ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) منتشر خواهد شد. این یعنی سریال مشترک اسکارلت ویچ و ویژن حدودا یک ماه دیرتر از راه می‌رسد. اگر اخبار را دنبال کرده باشید، باید بدانید قبلا دسامبر به عنوان بازه‌ی انتشارش انتخاب شده بود. در ضمن، با تاخیری که در انتشار وانداویژن به وجود آمده است، ۲۰۲۰ به اولین سال پس از ۲۰۰۹ تبدیل شد که در آن شاهد پخش هیچ گونه فیلم یا سریال از استودیوی آمریکایی مارول نیستیم.

وب سایت Entertainment Weekly چندی پیش در قالب یک مطلب اختصاصی، تصاویر و اطلاعات مهمی را پیرامون WandaVision به اشتراک گذاشت. اگرچه تعداد حضور اسکارلت ویچ در فیلم‌های سینمایی مارول رقم قابل‌توجهی است اما همه‌ی آن اقتباس‌ها شامل شخصیت‌های زیادی بودند. در نتیجه، فرصت چندانی برای پرداخت به این شخصیت وجود نداشت. حال و به لطف اولین سریال ابرقهرمانی مارول، فرصتی به وجود آمده تا نه تنها پتانسیل نهایی قدرت‌های او به نمایش گذاشته شود، بلکه اطلاعات بیشتری از گذشته‌اش در اختیار مخاطب قرار بگیرد. در ضمن، مونیکا رامبئو در جریان داستان حضور دارد. این شخصیت نخستین بار در فیلم Captain Marvel معرفی شد و در زمان رخ دادن اتفاقات سریال، یک دختر بالغ است.

مونیکا رامبئو در کمیک بوک‌های مارول به یک ابرقهرمان تبدیل می‌شود. اگرچه رخ دادن چنین اتفاقی در WandaVision هنوز تایید رسمی نشده اما صحبت‌های تیونا پریس (Teyonah Parris) بازیگر این نقش گمانه‌زنی‌های زیادی را به وجود آورده است. او در مصاحبه‌ی اخیرش با Entertainment Weekly ابراز امیدواری کرد چهره و بدن سیاه او جرعت بیشتری به زنان سیاهپوست دهد تا هویت خود را پذیرفته و مشارکت بیشتری در جوامع انسانی داشته باشند. این اتفاق بدون شک تنها صورتی رخ می‌دهد که مونیکا مانند آنچه در کمیک بوک‌ها خوانده‌ایم، شخصیت حائز اهمیتی باشد.

در انتها لازم به ذکر است زمان پخش سریال‌های The Falcon and the Winter Soldier و Loki هنوز از سوی مارول مشخص نشده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا