1%
  • 0/10

تصاویری از طراحی اولیه وایت ویژن در WandaVision منتشر شد

تعداد تصاویر به رقم ۳ می‌رسد

تصاویری از طراحی اولیه وایت ویژن در WandaVision منتشر شد ۱ ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
طراحی اولیه وایت ویژن در WandaVision

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس تصاویری را به اشتراک گذاشته که طراحی اولیه وایت ویژن در WandaVision را نشان می‌دهند.

اولین سریالی که مارول برای سرویس استریم دیزنی پلاس تولید کرد، WandaVision نام دارد. این اثر چند هفته پس از اتفاقات Avengers: Endgame جریان داشته و واندا ماکسیموف (Wanda Maximoff) را نشان می‌دهد که زندگی بسیار خوبی در کنار ویژن دارد. مطابق انتظار، شرایط به همین منوال باقی نمانده و اتفاقات غیرمنتظره باعث می‌شود این دو بار دیگر از قدرت‌های خود استفاده کنند.

WandaVision شخصیت‌های جدیدی را به Marvel Cinematic Universe اضافه می‌کند که یکی از آن‌ها وایت ویژن است. پس از اتفاقاتی که در Avengers: Infinity War رخ داد، سازمانی به نام SWORD بدن بی‌جان ویژن را در اختیار گرفت و آن را بعنوان یک ربات قاتل به زندگی بازگرداند. این ربات که هیچ کدام از اتفاقات گذشته را به یاد نمی‌آورد، تنها یک هدف دارد: کشتن واندا. البته خاطراتش در انتهای سریال بازگشت اما همچنان هیچ گونه احساساتی ندارد.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) تصاویری را به اشتراک گذاشته که طراحی اولیه وایت ویژن در WandaVision را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

یک اثر سینمایی یا سریالی چهار فاز را پشت سر می‌گذارد تا آماده انتشار شود. دومین فاز «پیش تولید» نام داشته و شامل اتفاقات مختلفی می‌شود که یکی از آن‌ها، نهایی سازی لباس‌ها است. دست اندرکاران در این فاز طرح‌های متعددی را آماده کرده و از بینشان نهایتاً چند مورد را برای استفاده جلوی دوربین انتخاب می‌کنند. طرح‌هایی هم که بلااستفاده باقی ماندند، معمولاً مدتی بعد به فضای مجازی می‌آیند.

شخصیت وایت ویژن قرار است در سریالی به نام Vision Quest بازگردد که در حال حاضر اطلاعات چندانی از آن در دسترس قرار ندارد. تنها می‌‌دانیم پال بتانی (Paul Bettany) نقش اصلی را بر عهده خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments