#مهسا_امینی

احتمال ساخت اسپین آف شخصیت Negan در سریال Walking Dead وجود دارد

نظرسنجی AMC از علاقه کاربران به تماشای سرگذشت نیگان

اسپین آف شخصیت Negan

AMC در حال برگزاری نظرسنجی بین تماشاگران سریال The Walking Dead است تا دریابد آیا آن‌ها علاقه‌مند به تماشای اسپین آف شخصیت Negan هستند یا خیر. مطلب فوق حاوی اسپویل قسمت‌هایی از فصل دهم سریال است. 

این سریال که بیش از ده سال از انتشار اولین اپیزود آن می‌گذرد، با اتفاقات و مرگ غیرمنتظره شخصیت‌های محبوب داستان همواره بینندگان را شوکه کرده است. بعد از اینکه اولین نمایش فصل دهم این سریال در آوریل به دلیل همه گیری ویروس کرونا با تاخیر رو به رو شد، در نهایت در ماه اکتبر منتشر شد. با وجود اینکه فصل یازدهم به عنوان فصل پایانی در اواخر سال 2021 عرضه خواهد شد، AMC در حال حاضر به دنبال تولید محتواهای بیش‌تری از دنیای Walking Dead است.

پایان فصل ده روی دیگری از نیگان که اولین بار در فصل ششم در این سریال حضور پیدا کرد، به بینندگان نشان داد. در قسمت “Here’s Negan”، بینندگان با ریشه‌های نیگان و اینکه او از کجا می‌آید بیش‌تر آشنا شدند. جالب اینجاست که شخصیت Lucille، همسر نیگان (و نامی که بعدا نیگان به چوب بیسبال معروف خود می‌دهد)، توسط Hilarie Burton، همسر واقعی او اجرا شده است.

این قسمت وقایع زیادی را برای طرفداران روشن می‌کند. به عنوان مثال Lucille که تا آن زمان تصور می‌شد بر اثر سرطان مرده است، در واقع خودکشی کرده است. همچنین طرفداران تاثیری که مرگ او بر روی نیگان گذاشته و شخصیت آینده او را شکل می‌دهد را شاهد بودند. همین موضوع نقطه عطف بزرگی برای این شخصیت محسوب می‌شود.

حال نظرسنجی ماهانه AMC به نام AMC Popular Culturists، در حال پرسیدن نظر بین بینندگان Walking Dead بعد از پخش قسمت بیست و دوم فصل دهم آن است تا از علاقه‌شان به اسپین آف شخصیت نیگان آگاه شود. در این نظرسنجی که فقط برای کاربران AMC قابل رویت است، از بینندگان خواسته شده است که میزان علاقه خود را به تماشای یک مینی سریال، یک سریال ادامه دار یا اپیزودهای اضافه از سرگذشت نیگان مشخص کنند.

یک سریال با محوریت نیگان اولین اسپین آف از سریال The Walking Dead نیست. با وجود اینکه نمرات این سریال در فصل‌های اخیر پایین آمده، همچنان یک سریال محبوب برای شبکه AMC محسوب می‌شود. همین محبوبیت باعث تولید برنامه گفت‌وگو محور به نام After-show talk show  و Talking Dead ، دو اسپین آف به نام‌های Fear the Walking Dead  و The Walking Dead: World Beyond و یک اسپین آف در حال ساخت از کارول و دریل به نام Tales of the Walking Dead شده است.به علاوه همه‌ی این موارد، ضبط یک فیلم با تمرکز بر روی ریک گرایمز (Rick Grimes) بهار امسال شروع شود.

با وجود اینکه هنوز نقش نیگان در فصل یازدهم مشخص نشده است، AMC بر اینکه طرفداران می‌خواهند او را بیشتر ببیند، حساب باز کرده است. طبق گفته مورگان (Jeffrey Dean Morgan)، بازیگر نیگان، شخصیتی با عمق او داستان‌های زیادی هم از گذشته و هم مسیری که ممکن است در آینده پیش بگیرد برای گفتن دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا