تاریخ اکران فیلم Venom 3 چه زمانی خواهد بود؟

چیزی تا ماجرای جدید ونوم نمانده

تاریخ اکران فیلم Venom 3

دنیای مرد عنکبوتی سونی (Sony Spider-Man Universe) همچنان در حال گسترش است و طبق اخبار جدیدی که منتشر شده، ممکن است تاریخ اکران فیلم Venom 3 نزدیک باشد، زیرا فیلمبرداری آن به‌زودی آغاز خواهد شد.

پس از موفقیت فیلم Venom و Venom: Let There Be Carnage، ساخت سومین قسمت از مجموعه سینمایی Venom اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسید. این اثر در ماه آوریل سال میلادی گذشته به طور رسمی چراغ سبز دریافت کرد و به عنوان آخرین رقص تام هاردی (Tom Hardy)، ستاره این سری فیلم معرفی شد.

از آن زمان به بعدا، این پروژه به یک سکوت نسبی خبری رفت تا این که اعلام شد کلی مارسل (Kelly Marcel)، نویسنده و تهیه‌کننده دو قسمت اول Venom وظیفه کارگردانی سومین قسمت آن را بر عهده گرفته است. اکنون پس از ماه‌ها بی‌خبری، طرفداران سیمبیوت سونی بالاخره چیزی برای هیجان‌زده شدن دارند.

فیلمبرداری Venom 3‌ نزدیک است

به گفته دنیل ریچمن (Daniel Richtman)، یکی از منابع خبری آگاه و معتبر، ممکن است تاریخ اکران فیلم Venom 3 به‌زودی مشخص شود، زیرا که احتمالا فیلمبرداری آن تا چند ماه آغاز خواهد شد.

دنیل ریچمن در آخرین پست خود در پاترئون (Patreon) نوشت که این اثر مورد انتظار شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures) قرار است تا از ژوئن تا سپتامبر سال میلادی جاری در انگلستان فیلمبرداری شود.

تا کنون، در دو قسمت قبلی این مجموعه با بازی تام هاردی به عنوان ونوم، تولید هر قسمت به طور رسمی حدود یک سال پس از اکران قسمت قبلی شروع شده است. ساخت فیلم Venom در اواخر اکتبر ۲۰۱۷ آغاز شد و در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۳ مهر ۱۳۹۷) برای اولین بار در سالن‌های سینما به نمایش درآمد.

فیلمبرداری دنباله آن نیز با نام Venom: Let There Be Carnage نیز در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۴ آبان ۱۳۹۸) شروع شد و ابتدا قرار بود که در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۱ مهر ۱۳۹۹) در سالن‌های سینما اکران شود. اما این تاریخ اکران به دلیل فیلمبرداری مجدد پروژه که زمانی زیادی گرفت و همچنین همه‌گیری جهانی ویروس کووید-۱۹، یک سال به تعویق افتاد تا در تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهر ۱۴۰۰) شاهد به نمایش درآمدن این اثر باشیم.

اگر که فیلم Venom 3 نیز به روند اکران‌های پاییزی این مجموعه پایبند باشد، این بدان معناست که این دنباله احتمالا برای اکران در ماه اکتبر ۲۰۲۴ (مهر یا آبان ۱۴۰۳) در نظر گرفته شده است. با این حال، با توجه به این که تولید جدیدترین قسمت این حماسه فوق‌العاده قدرتمند چند ماه زودتر از نسخه‌های قبلی خود شروع می‌شود، این می‌تواند یک اتفاق بزرگ و نشانه‌ای از این باشد که شرکت سونی پیکچرز به اکران این پروژه در فصل تابستان ۲۰۲۴ چشم دوخته است.

تاریخ اکران فیلم Venom برای چه زمانی برنامه‌ریزی شده است؟

در حال حاضر به نظر می‌رسد که فیلم Venom 3 قرار است تا در نیمه دوم سال ۲۰۲۴ روی پرده سینماها برود. سونی پیچکرز با اکران این مجموعه در ماه اکتبر موفقیت‌های زیادی را به خود اختصاص داده است و موفق شده تا بیش از ۱.۴ میلیارد دلار از طریق دو قسمت اول آن در باکس آفیس به دست آورد.

با این حال، تغییر زمان اکران قسمت سوم Venom به فصل مهم و پرفروش تابستان می‌تواند برای این پروژه مفید باشد. سونی پیکچرز تنها چهار فیلم را به طور رسمی برای سال آینده خود دارد که سه تا از آن‌ها با مرد عنکبوتی مرتبط هستند. این سه فیلم El Muerto، Madame Web و Spider-Man: Beyond the Spider-Verse هستند که همگی‌شان تا پایان ماه مارس ۲۰۲۴ اکران خواهند شد.

تنها فیلم دیگر سونی پیکچرز که در سال ۲۰۲۴ نمایش داده می‌شود، فیلم Garfield است که در تاریخ ۲۴ مه ۲۰۲۴ (۴ خرداد ۱۴۰۳) اکران می‌شود. اگر این شرکت بخواهد که فیلم Venom 3 یک اثر تابستانی باشد، برای چنین کار به اندازه کافی فرصت دارد تا آن را تولید کند.

اکنون چیزی که باید مشخص شود این است که آیا دو فیلم اول Venom به دلیل در پاییز به این سطح از موفقیت رسید‌ه‌اند یا خیر و این که آیا این مجموعه می‌تواند با اکران در فصل تابستان دوباره موفق شود و به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های تابستان ۲۰۲۴ تبدیل شود یا خیر. برای پاسخ به این سوالات فعلا باید منتظر بمانیم تا عملکرد Venom 3 را در باکس آفیس ببینیم.

2.5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا