1%
  • 0/10

تصویر پشت صحنه Venom 3 بار دیگر به ارتباط با No Way Home اشاره دارد

آیا فرنچایزها بالاخره مرتبط می‌شوند؟

تصویر پشت صحنه Venom 3 بار دیگر به ارتباط با No Way Home اشاره دارد ۱۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
پشت صحنه Venom 3

تام هاردی، بازیگر بریتانیایی، چندی پیش تصویر پشت صحنه Venom 3 را به اشتراک گذاشت که بار دیگر ارتباط با No Way Home را تایید می‌کند.

در پی موفقیت‌هایی که Venom: Let There Be Carnage برای سازندگان خود به ارمغان آورده بود، سونی پیکچرز در سینماکان ۲۰۲۲ ساخت قسمت سوم ونوم (Venom) را تایید کرد. اینبار کلی مرسل (Kelly Marcel) روی صندلی کارگردانی نشسته که در قسمت‌های اول و دوم بعنوان فیلمنامه نویس همکاری کرده بود. در ضمن، فیلم Venom 3 اولین تجربه او در زمینه کارگردانی یک اثر بلند سینمایی به شمار می‌رود.

فیلم Venom 3 بخشی از فرنچایز Sony’s Spider-Man Universe بوده که می‌دانیم قرار است در یک نقطه به Marvel Cinematic Universe مرتبط شود. اینکه اتفاق مزبور چه زمانی و چه صورت رخ خواهد داد، در حال حاضر مشخص نیست. البته با توجه به اتفاقی که در انتهای فیلم Spider-Man: No Way Home رخ داد، طرفداران انتظار دارند ارتباط میان دو فرنچایز در قسمت جدید ونوم شکل بگیرد.

تام هاردی (Tom Hardy)، چندی پیش تصویر پشت صحنه Venom 3 را از طریق اکانت اینستاگرام خود منتشر کرد. او در این تصویر در کنار سه نفر از دست اندرکاران فیلم دیده می‌شود. نکته اصلی تصویر، تی شرت و پیراهنی است که هاردی به تن دارد. این لباس‌ها دقیقاً همان‌هایی هستند که ادی براک در صحنه پس از تیتراژ Spider-Man: No Way Home پوشیده بود. بد نیست بدانید چندمین باری است که به ارتباط قسمت جدید ونوم و قسمت پیشین مرد عنکبوتی (Spider-Man) اشاره می‌شود.

درباره فیلم Venom 3 چه می‌دانیم؟

اگرچه کمتر از یک سال به اکران سراسری مانده، سونی پیکچرز اطلاعاتی را پیرامون داستان به اشتراک نگذاشته است. هر چند، با توجه به تصاویر لو رفته از پشت صحنه می‌توان نتیجه گرفت بخشی از داستان در مکزیکو و حین برگزاری جشن مردگان روایت می‌شود. همچنین تام هاردی در یکی از پست‌های خود Venom 3 را «آخرین ماجراجویی» توصیف کرده بود.

فیلم Venom 3 از تاریخ ۱۸ آبان سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ میلادی) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments