مارول ظاهراً می‌خواهد صنعت ویدیو گیم را هم قبضه کند!

وقت جبران فرا رسیده است!

بازی‌های جدید مارول

اینطور که به نظر می‌رسد، بازی‌های جدید مارول قرار است ورق را برگردانده و شکست‌های پیشین مانند Marvel’s Avengers را جبران کنند.

اگر چند شکست اخیر را را نادیده بگیریم، می‌توان گفت مارول یکی از موفقترین فعالان حال و حاضر سینما بوده و تقریباً همیشه فیلم‌هایش در لیست مورد انتظارترین‌ها قرار می‌گیرند. این شرکت طی سال‌های گذشته سعی کرد وارد صنعت بازی‌های ویدیویی شده و موفقیت‌هایش روی پرده نقره‌ای را تکرار کند. حاصل تلاش‌های مارول گیمز (Marvel Games) عناوین متعددی بوده که تنها Marvel’s Spider-Man عملکرد فوق العاده‌ای را به ثبت رساند.

Marvel’s Avengers یک شکست تمام عیار بود و دو روز پیش بطور کامل از تمام فروشگاه‌های آنلاین حذف شد. Marvel’s Guardians of the Galaxy و Marvel’s Midnight Suns هم که کیفیت بسیار خوبی داشته و بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده بودند، بنا به دلایلی در زمینه مالی ضعیف کردند تا به انتقامجویان در لیست شکست‌های مارول گیمز در صنعت ویدیو گیم بپیوندند. اینطور که بنظر می‌رسد، شرکت آمریکایی برنامه‌های بزرگی برای آینده دارد.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) با شناسه NebsGoodTakes اخیراً بازی‌های مارول را لیست کرد و سرنوشتان را جلویشان نوشت؛ اقدامی که باید آن را یک انتقاد دانست. CanWeGetSomeToast یک افشاگر بوده و تمرکزش روی صنایع فیلم و سریال قرار دارد. با این حال، در پاسخ به NebsGoodTakes نوشت مارول نسبت به عملکرد ضعیف زیرمجموعه خود، یعنی مارول گیمز کاملاً آگاه بوده و زمزمه‌هایی شنیده شده مبنی بر اینکه از این پس تمرکز بیشتری را شاهد خواهیم بود. به بیان دقیقتر، بازی‌های جدید مارول یعنی Iron Man و Black Panther حکم یک شروع جدید را داشته و قرار است اتفاقات «بزرگی» را رقم بزنند.

طبق اطلاعات رسمی، مارول گیمز هم اکنون روی چند پروژه با استودیوهای بازیسازی همکاری می‌کند. به جز Iron Man و Black Panther که در پاراگراف پیشین اشاره شد، شرکت آمریکایی Marvel’s Wolverine و بازی بدون نام کاپیتان آمریکا و بلک پنتر را در دست ساخت قرار دارد. Marvel’s Spider-Man 2 هم هست که بزودی به بازارهای جهانی می‌آید.

در انتها، بد نیست تاکید کنیم Black Panther و بازی مشترک کاپیتان آمریکا و بلک پنتر دو محصول کاملاً متفاوت هستند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا