Universe از صحنه‌ی رقابت‌های مسابقات Dota 2 خداحافظی کرد

ساهیل آروا بازنشسته شد

Universe از صحنه‌ی رقابت‌های مسابقات Dota 2 خداحافظی کرد نیکان صبوری ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
Universe مسابقات Dota 2

ساهیل آروا که بیشتر با نام حرفه‌ای Universe شناخته می‌شود، به صورت رسمی اعلام کرد که دیگر در مسابقات Dota 2 حضور نخواهد داشت.

Universe بازیکن ۳۰ ساله اهل ایالات متحده‌ی آمریکا است که از سال ۲۰۱۱ میلادی به صورت حرفه‌ای در مسابقات Dota 2 شرکت کرد. او ابتدا در تیم Online Kingdom حضور داشت ولی با بازی فوق‌العاده‌ی خود یک سال بعد وارد تیم Evil Geniuses شد.

حال ساهیل آروا چندی پیش خبر بازنشتگی خود را اعلام کرد. او به مدت چند روز از آخرین تیم خود یعنی Ninjas in Pyjamas که در اروپا قرار داشت، به دلیل شیوع ویروس کرونا جدا شد و به خانه‌ی خود در آمریکا بازگشت. حال بعد از یک استراحت کوتاه، تصمیم گرفت که دیگر به عنوان یک بازیکن در این Dota 2 شرکت نکند. او در توییتر خود نوشت:

من دیگر تصمیم گرفتم که به عنوان یک بازیکن در مسابقات Dota 2 شرکت نکنم. هر وقت کاری را انجام می‌دهم، تمایل داشتم که آن را تا انتها انجام دهم و شبیه دیگران نباشم. همین موضوع در مورد بازی Dota صدق می‌کند. در ۱۰ سال گذشته من همه چی را فدای این بازی و رقابت‌های حرفه‌ای آن کردم که یک تجربه‌ی فوق‌العاده برای من به حساب می‌آید. حالا وقت آن رسیده که علایق دیگری را دنبال و چیز‌های تازه‌‎ای را تجربه کنم.

Universe تا کنون سه بار وارد تیم Evil Geniuses شد. دومین حضور او بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ میلادی بود که در آن توانست در رویداد مهم بازی Dota 2 یعنی The International سال ۲۰۱۵ عنوان قهرمانی را همراه تیم خود ثبت کند. لازم به ذکر است که پیش از بازنشستگی او، یکی دیگر از اعضای تیم‌های Ninjas in Pyjamas و Evil Geniuses در سال ۲۰۱۵ یعنی Ppd از دنیای حرفه‌ای مسابقات Dota 2 خداحافظی کرد. آن‌ها در تیم Ninjas in Pyjamas به مدت هفت ماه با یک دیگر هم تیمی بودند.

با توجه‌ی به نوشته‌ی Universe، او تنها از بازیکن بودن در Dota 2 کناره‌گیری کرده و احتمال بازگشت او در پست‌های دیگر مانند مربی زیاد است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا