#مهسا_امینی

نخستین تریلر گیم‌پلی Evil Genius 2: World Domination یک ویدیوی آموزشی تمام عیار است!

هر آنچه باید از جدیدترین ساخته‌ی ریبلیون بدانید!

نخستین تریلر گیم‌پلی Evil Genius 2: World Domination یک ویدیوی آموزشی تمام عیار است! سورنا رضایی ۰ ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی بریتانیایی ریبلیون در جریان رویداد PC Gamer Show نخستین تریلر گیم‌پلی Evil Genius 2: World Domination را منتشر کرد.

با گذشت حدودا یک سال از زمان معرفی، استودیوی ریبلیون در جریان رویداد PC Gamer Show نخستین تریلر گیم‌پلی Evil Genius 2: World Domination را در معرض نمایش قرار داد. این ویدیو حدودا دو دقیقه زمان داشته و حکم یک آموزش تمام عیار و کامل را دارد. طبق تریلر، کاربر در ابتدا باید مقر فرماندهی خود را گسترش داده و بخش‌های مختلفی را به آن اضافه کند. در مرحله‌ی دوم، باید نیروهای خود را آموزش دهد. در مرحله‌ی سوم، باید بین گزینه‌ی موجود دستیاری را انتخاب کند تا کارهای شرورانه را انجام دهد. هر یک از این افراد قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارند. در مرحله‌ی چهارم، کاربر نیروهای خود را برای انجام ماموریت‌های مد نظر به اقصی نقاط جهان می‌فرستد. در این بین باید مراقب جاسوس‌هایی بود که به مقر فرستاده می‌شوند تا جلوی عملی شدن نقشه‌ها را بگیرند. در مرحله‌ی پایانی هم دنیا به تصرف کاربر در می‌آید.

تاریخ دقیق انتشار Evil Genius 2: World Domination برای پلتفرم رایانه‌های شخصی مشخص نیست اما می‌دانیم طی ماه‌های باقی مانده از سال جاری میلادی در دسترس قرار می‌گیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا