Ppd از دنیای حرفه‌ای مسابقات Dota 2 خداحافظی کرد

پیتر دگر بازنشته شد

Ppd از دنیای حرفه‌ای مسابقات Dota 2 خداحافظی کرد نیکان صبوری ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
Ppd مسابقات Dota 2

پیتر دگر، ملقب به Ppd از دنیای حرفه‌ای مسابقات Dota 2 خداحافظی کرد.

پیتر دگر که بیشتر با نام Ppd شناخته می‌شود، از سال ۲۰۱۳ میلادی وارد صحنه‌ی حرفه‌ای مسابقات Dota 2 شد. او ابتدا در تیم Stay Free شروع به بازی کرد. بازی فوق‌العاده‌‌ی او باعث پیشرفتش در صحنه‌ی رقابت‌های حرفه‌ای گردید.

حال این بازیکن برجسته به صورت رسمی اعلام کرد که دیگر در صحنه‌ی حرفه‌ای مسابقات Dota 2 حضور نخواهد داشت. او در بیانیه‌ی رسمی خود نوشت:

امروزه به جای رقابت با دیگران، بیشتر روی رشد خودم تمرکز داشتم. به همین دلیل فکر می‌کنم این افکار و تمرکز باعث شده که تغییرات ضروری در من ایجاد شود. این تغییرات بیشتر در خصوص جاه‌طلبی و آینده‌نگری‌های من است. شخصا در این مورد احساس بدی ندارم و معتقدم که این تغییرات بسیار سالم و ضروری هستند. من می‌خواهم چیز‌های جدیدی را در دهه‌ی سوم زندگی تجربه کنم.

Ppd تاکنون قهرمانی‌های مهمی به دست آورده است. او در بیشتر تیم‌ها به عنوان کاپیتان انتخاب می‌شد و تیم را در میدان بازی را به خوبی مدیریت می‌کرد. از بهترین و بزرگترین دستاورد‌های این بازیکن ۲۸ ساله، می‌توان به دست یافتن عنوان قهرمانی بزرگترین مسابقات Dota 2 یعنی The International سال ۲۰۱۵ میلادی اشاره کرد. در این رویداد او کاپتان تیم Evil Geniuses بود که با پیک و بن کردن هیرو‌های مناسب توانست، بهترین نتیجه را برای این تیم آمریکای شمالی رقم بزند.

آخرین حضور او به تیم Ninjas in Pyjamas ختم می‌شود. با اینکه این تیم در سال قبل نتوانست، عملکرد خوبی را به جا بگذارد اما رقیب تیم‌های بزرگی در رویداد‌های مختلف شد. طبق گزارش‌های به دست آمده، او توانسته در دوران حرفه‌ای خود حدود 3 میلیون دلار از پیروزی در مسابقات مختلف به‎‌دست بیاورد. پیتر دگر در مورد آینده‌ی شغلی خود چیزی نگفته اما در بیانیه‌‎ای دیگر اعلام کرده می‌خواهد از موس و کیبوردش استفاده‌‌های دیگری به جز مسابقه داشته باشد. بدون جای خالی نام Ppd در رویداد‌های مختلف در Dota 2 حس خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا