Zews رسما به عنوان مربی CS:GO تیم Evil Geniuses انتخاب شد

ImAPet از تیم خارج شد

Zews رسما به عنوان مربی CS:GO تیم Evil Geniuses انتخاب شد نیکان صبوری ۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
Zews تیم Evil Geniuses

ویلتون پرادو، بازیکن سابق و مربی اهل کشور برزیل که بیشتر با نام Zews شناخته می‌شود، رسما به عنوان مربی تیم Evil Geniuses انتخاب شد.

Evil Geniuses بدون شک یکی از تیم‌های معتبر و محبوب در مسابقات Counter-Strike: Global Offensive به حساب می‌آید. این تیم تاکنون توانسته جوایز و رویداد‌های بسیار مهمی را برنده شود که از آخرین آن‌ها می‌توان به فینالیست شدن تیم Evil Geniuses در رویداد فصل یازدهم ESL Pro League آمریکای شمالی اشاره کرد.

حال در این دوره‌ی مهم زمانی، مربی تیم Evil Geniuses یعنی چت سینگ ملقب به ImAPet به طور کاملا ناگهانی خروجش را از تیم را اعلام کرد. از جزییات خروج او، به ویژه در اواسط مسابقات مهم ESL اطلاعاتی در دسترس نیست اما سازمان Evil Geniuses بابت زحمات ImAPet در این دوران تشکر کرد. ImAPet از سپتامبر سال گذشته به عنوان مربی تیم Evil Geniuses انتخاب شد و عملکرد مثبتی را از خود به جا گذاشت. از جمله آن‌ها می‌توان به دستیابی عنوان قهرمانی در رویداد‌های ESL One: New York 2019 و StarSeries & i-League CS:GO Season 8 اشاره کرد.

حال با رفتن این مربی، سازمان Evil Geniuses سریعا جایگزینی برای او پیدا کرده است؛ بازیکن سابق مسابقات CS:GO و مربی تیم‌هایی نظیر Team Liquid و MIBR یعنی ویلتون پرادو اکنون به عنوان مربی جدید تیم Evil Geniuses شناخته می‌شود. ویلتون پرادو یا Zews در سال ۲۰۱۵ میلادی خروجش را از دنیای حرفه‌ای CS:GO به اطلاع عموم رساند اما مدتی بعد در نقش مربی به تیم Luminosity پیوست. جوایز و عناوین قهرمانی Zews در دوران مربیگری، بیشتر از دوران بازیکنی او است.

Zews پیش از ملحق شدن به تیم EG، به مدت دو سال مربی تیم برزیلی MIBR بود و از مهمترین و آخرین افتخارات او می‌توان دستیابی به مقام چهارم در رویداد CS:GO Asia Championships 2019 اشاره کرد. طبق اطلاعات رسمی، به دلیل مشکلات بین Zews و تیم MIBR، این مربی برزیلی از تیم اخراج و ریکاردو سینگاگلیا ملقب به dead جایگزین او شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا