تیم Evil Geniuses بازی Rainbow Six Siege به طور کامل منحل شد

بازیکنان به دنبال یک تیم جدید

تیم Evil Geniuses بازی Rainbow Six Siege به طور کامل منحل شد نیکان صبوری ۰ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹
تیم Evil Geniuses بازی Rainbow Six Siege

تیم آمریکای شمالی Evil Geniuses به تازگی در بیانیه‌ای تایید کرد که تیم مربوط به بازی Rainbow Six Siege این سازمان به طور کامل منحل شده است.

سازمان Evil Geniuses یکی از معتبرترین سازمان‌ها در دنیای ورزش‌های الکترونیک بوده و تاکنون تیم‌های زیادی را برای عناوین مختلف، تشکیل داده است. از معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به دو تیم Dota 2 و CS:GO اشاره کرد که شدیدا بین طرفداران این دو بازی ستایش می‌شوند.

حال Evil Geniuses به تازگی در بیانیه‌ای به صورت رسمی اعلام کرد که تیم مربوط به بازی Rainbow Six Siege را به طور کلی تعطیل کرده و دیگر در رویداد‌های این بازی، شرکت نخواهد کرد. آن‌ها در بیانیه‌ی رسمی گفتند:

امروز می‌خواهیم از دنیای حرفه‌ای بازی Rainbow Six Siege خداحافظی کنیم. ما از تلاش‌ها و افتخارات به دست آمده توسط بازیکنانمان برای Evil Geniuses شدیدا تشکر می‌کنیم.

تیم Evil Geniuses از سال ۲۰۱۷ میلادی در مسابقات حرفه‌ای Rainbow Six Siege حاضر شد و توانست در همان سال بازیکنان خوبی را به تیم خود اضافه کند. در واقع Evil Geniuses جزو اولین سازمان‌های بزرگی است که وارد صحنه‌ی مسابقات Rainbow Six Siege شد.

از زمان تاسیس تا الان، تیم Evil Geniuses بازی Rainbow Six Siege پستی بلندی‌های بسیار زیادی را تجربه کرده است اما در این اواخر عملکرد آن‌ها تعریف چندانی نداشت. از آخرین مسابقاتی که Evil Geniuses در آن شرکت کرد، می‌توان به مهمترین رویداد بازی یعنی Six Invitational 2020 اشاره کرد. Evil Geniuses در این مسابقات با شکست ۲ بر ۰ از تیم Spacestation Gaming، در همان مرحله‌ی مقدماتی حذف شد.

ناتان ولنتی ملقب به nvK، آستین ترکسلر ملقب به Yung، عمار محمد آلبانیا ملقب به Necrox، مارکیس هریبر کلقب به Modigga و جولیو سزار ملقب به Spades جزو اعضای کنونی تیم بودند که هم اکنون به دنبال یک تیم جدید برای شرکت در رویدادهای آینده هستند. طبق گزارش‌ها، احتمال بازگشت Evil Geniuses در آینده به صحنه‌ی مسابقات وجود دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا