جدول فروش هفتگی بریتانیا: بازگشت Crash Team Racing به صدر

با وجود کاهش فروش 14 درصدی، کراش به رتبه اول برگشت

پرفروش ترین بازی های هفته سوم مرداد

گروه آماری چارت‌ترک به رسم همیشه جدول پرفروش ترین بازی های هفته سوم مرداد ماه در منطقه بریتانیا را منتشر کرد که به فروش عالی بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled اشاره می‌کند.

موسسه تحلیل‌گر چارت‌ترک که وظیفه بررسی و تهیه جدول فروش هفتگی در بریتانیا را برعهده دارد، ساعاتی پیش فهرست پرفروش ترین بازی های هفته منتهی به 19 مرداد را به اشتراک گذاشت که بر اساس آن، جدیدترین نسخه مجموعه پرطرفدار Crash Team Racing به نام Crash Team Racing Nitro-Fueled پس از دو هفته به صدرنشینی اثر Fire Emblem: Three Houses خاتمه داد و با غلبه بر سایر عناوین ویدیویی، رده نخست چارت بریتانیا را تصاحب کرد. طبق این گزارش، صدرنشینی دوباره و صعود دو پله‌ای بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled در حالی صورت گرفته که میزان فروش این عنوان نسبت به هفته گذشته نزدیک به 14 درصد کاهش یافته است.

با وجود اینکه طی این هفته شاهد عرضه و یا ورود آثار جدید به جدول فروش هفتگی بریتانیا نبودیم، جایگاه بسیاری از بازی‌ها دستخوش تغییرات زیادی شده است. در همین راستا، بازی Super Mario Maker 2 با دو پله صعود، از رده چهارم به رده دوم جدول نقل مکان کرده است. رتبه سوم جدول نیز به دیگر اثر پرفروش شرکت نینتندو یعنی Mario Kart 8: Deluxe تعلق دارد که در این هفته پنج صعود را تجربه کرده و از حیث فروش، عملکرد بهتری از خود نشان داده است.

جدیدترین بازی شبیه ساز فوتبال شرکت الکترونیک آرتز به نام FIFA 19 در طول این هفته موفق به حفظ جایگاه قبلی خود نشد و با دو پله سقوط، در رده چهارم جدول قرار گرفت. رده پنجم جدول این هفته در اختیار یکی از اعضای ثابت چارت بریتانیا یعنی Grand Theft Auto V تعلق دارد که در این هفته یک پله صعود را تجربه کرده است.

بازی F1 2019 با پنج پله صعود، بار دیگر موفق شد تا به جمع ده بازی پرفروش هفتگی بریتانیا بپیوندد و در حال حاضر رده ششم جدول را به خود اختصاص داده است. رده هفتم به صدرنشین دو هفته گذشته جدول یعنی Fire Emblem: Three Houses تعلق دارد که این بار به خاطر کاهش 60 درصدی فروش، با شش پله‌ سقوط در مکان هفتم جدول قرار گرفت. بازی موفق شرکت راک‌استار گیمز به نام Red Dead Redemption 2 که مدتی فروش قابل توجهی را تجربه نمی‌کرد، طی این هفته به لطف صعود هفت پله‌ای، مجددا به جمع 10 بازی پرفروش هفته بازگشته و رده هشتم را از آن خود کرده است.

در انتها، بازی محبوب Minecraft به لطف فروش رضایت بخش خود به رده نهم جدول صعود کرد. این در حالی است که بازی Super Smash Bros Ultimate قادر به حفظ جایگاه هفته قبلی خود نشد و با یک پله سقوط در مکان دهم جدول قرار گرفت. از دیگر نکات مهم این گزارش می‌توان به خروج عنوان Madden NFL 20 از جمع ده بازی پرفروش اشاره کرد که بر این اساس، این اثر در حالی که کار خود را با حضور در رده پنجم جدول آغاز کرده بود، در هفته دوم انتشار خود از حضور در جمع بازی‌های پرفروش هفتگی بریتانیا ناتوان ماند. افزون بر این، بازی Wolfenstein: Youngblood نیز از این جمع خارج شده و طی این هفته به رده 22 جدول سقوط کرده است.

در ادامه می‌توانید جدول پرفروش ترین بازی های هفته سوم مرداد 98 در بریتانیا را همراه با جایگاه پیشین و شرکت ناشر مشاهده کنید. گفتنی است که جدول زیر بر اساس فروش عناوین ویدیویی روی تمامی پلتفرم‌ها تهیه شده است.

  • آغاز هفته: یک‌شنبه 13 مرداد (4 آگوست)
  • پایان هفته: شنبه 19 مرداد (10 آگوست)
تغییر جایگاهرتبه فعلیرتبه قبلینام بازیشرکت ناشر
13Crash Team Racing Nitro-Fueledاکتیویژن
24Super Mario Maker 2نینتندو
37Mario Kart 8: Deluxeنینتندو
42FIFA 19الکترونیک آرتز
56Grand Theft Auto Vراک استار گیمز
611F1 2019کد مسترز
71Fire Emblem: Three Housesنینتندو
815Red Dead Redemption 2راک استار گیمز
910Minecraftمایکروسافت
109Super Smash Bros Ultimateنینتندو

حال، دیدگاه شما در رابطه با پرفروش ترین بازی های هفته سوم مرداد ماه چیست؟ به نظر شما، آیا بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled می‌تواند به صدرنشینی خود در جدول فروش هفتگی بریتانیا ادامه دهد؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا