#مهسا_امینی

انتشار Rainbow Six Extraction و یک محصول دیگر از یوبیسافت با تاخیر مواجه شده است

سازندگان به دنبال بهینه‌سازی بیشتر هستند

انتشار Rainbow Six Extraction

استودیوهای مونترال و انسی یوبیسافت با انتشار بیانیه‌های جداگانه از تاخیر در انتشار بازی Rainbow Six Extraction و Riders Republic خبر داده‌اند.

با نگاه به لیست شرکت‌های اروپایی صنعت ویدیو گیم با نام‌های متعددی روبرو می‌شویم که یکی از شاخص‌ترین‌هایشان یوبیسافت است. این شرکت نه تنها امتیاز فرنچایزهای بزرگی را دارد، بلکه زیرمجموعه‌های متعددی داشته که پروژه‌های زیادی را می‌سازند. برخی پروژه‌ها مانند بازی Rainbow Six Extraction و Riders Republic برای انتشار در سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده‌اند و برخی دیگر مانند Tom Clancy’s The Division Heartland هم احتمالا در سال آینده به پلتفرم‌های هدف خواهند آمد.

استودیوهای مونترال و انسی یوبیسافت با انتشار بیانیه‌های جداگانه اعلام کردند انتشار Rainbow Six Extraction و Riders Republic با تاخیر مواجه شده است. با توجه به توضیحاتی که در بیانیه مونترال آمده، ساخت بازی به اتمام رسیده اما اعضای تیم توسعه به زمان بیشتری نیاز دارند تا بتوانند بهینه‌سازی‌های مد نظر را روی آن اعمال کنند. در ادامه می‌توانید بخشی از بیانیه را مطالعه کنید:

هدف ما با Rainbow Six Extraction ارائه یک تجربه تراز اول و همه جانبه است که طرز بازی کردنتان و نگاه شما به عناوین چندنفره را تغییر می‌دهد. به واسطه ویژگی‌های منحصر به‌فردی مانند Missing In Action و The Sprawl، هر ماموریت تجربه‌ای تنش‌زا و چالش‌برانگیز است که در جریانشان ماموریت دارید ماموران زبده رینبو سیکس را در  نبردی علیه یک بیگانه در حال تکامل رهبری کنید.

با آغوش باز از زمان اضافی استقبال کرده و از آن برای ارائه Rainbow Six Extraction در ژانویه ۲۰۲۲ میلادی (مصادف با ۱۱ دی الی ۱۱ بهمن سال ۱۴۰۰) با کیفیتی که لیاقتش را دارد بهره می‌بریم.

بازی Riders Republic دومین بار است که تاخیر می‌خورد. البته تاخیری که اینبار در عرضه صورت گرفته طولانی نبوده و انتشار را تنها دو ماه عقب انداخته است. در ادامه می‌توانید بخشی از بیانیه استودیو انسی یوبیسافت را مطالعه کنید:

بی‌صبرانه منتظر هستیم تا شما به تجربه نسخه بتا بازی Riders Republic بنشینید.

به منظور کسب اطمینان از ارائه بهترین محصول ممکن به تمامی کاربران، تصمیم سختی را اتخاذ کرده و انتشار را از ۲ سپتامبر به ۲۸ اکتبر (مصادف با ۶ آبان) موکول کرده‌ایم. این اقدام، زمان بیشتری به ما می‌دهد تا بهینه‌سازی کرده و همچنین یک فرصت در اختیار شما قرار می‌دهد تا پیش از عرضه رسمی پای تجربه آن نشسته و بازخوردهایتان را برای ما ارسال کنید.

بازی Rainbow Six Extraction اسپین آفی برای Tom Clancy’s Rainbow Six Siege است که سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد. داستان در آینده جریان داشته و یک بیگانه انگل مانند به زمین حمله کرده است. در چنین شرایطی، نیروهای رینبو سیکس وظیفه دارند به مقابله با آن بپردازند. مطابق انتظار، هر کدام از اپراتورها ویژگی‌های خاصی دارند که در جریان عملیات‌ها بسیار کاربردی خواهند بود.

Riders Republic یک بازی ورزشی بوده و پنج ورزش پر از هیجان را در خود جای داده است: دوچرخه سواری کوهستان، اسکی، اسنوبرد سواری، وینگسوت و وینگسوت با راکت. محصول جدید یوبیسافت شامل رقابت‌های مختلفی شده که کاربران را در قالب دو تیم مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. تیمی که بتواند سریعتر چالش‌ها را به پایان برساند، قطعا برنده لقب می‌گیرد. این بازی همچنین یک حالت تک‌نفره را در خود جای داده که کاربر با پیشروی در آن می‌تواند به لباس‌ها و تجهیزات جدید دسترسی یابد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا