دو بازی مورد انتظار یوبیسافت در E3 2021 حاضر نخواهند بود

Prince of Persia: The Sands of Time Remake تاخیر خورد

دو بازی مورد انتظار یوبیسافت در E3 2021 حاضر نخواهند بود سورنا رضایی ۰ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
اخبار جدید Prince of Persia: The Sands of Time Remake

با توجه به بیانیه‌ای که اخیرا در توییتر به اشتراک گذاشته شد، اخبار جدید Prince of Persia: The Sands of Time Remake در E3 2021 اعلام نخواهند شد.

در حالی که مدت زیادی از اعلام زمان برگزاری کنفرانس یوبیسافت در E3 2021 نمی‌گذشت، جزئیات نمایش اعلام شد تا علاقه‌مندان بدانند چه محصولاتی حاضر خواهند بود. طبق اطلاعات رسمی، شرکت فرانسوی می‌خواهد ویدیوهای جدیدی را از Rainbow Six Extraction (در گذشته با نام Rainbow Six Quarantine شناخته می‌شد)، Far Cry 6 و Riders Republic پخش کند. کاربران بازی‌های قدیمی مانند Assassin’s Creed Valhalla و Watch Dogs Legion هم می‌توانند منتظر اطلاعات تازه از محتویات جدید باشند. یوبیسافت در بیانیه خود نامی از Prince of Persia: The Sands of Time Remake نبرد. از همین رو، گمان می‌شد این بازی یکی از غافل‌گیری‌های مراسم باشد؛ گمانه‌زنی‌ای که حالا با اطمینان می‌توان گفت نادرست بوده است.

یوبیسافت چندی پیش یک بیانیه رسمی از طریق حساب توییتری شاهزاده ایرانی منتشر و اعلام کرد طرفداران منتظر اخبار جدید Prince of Persia: The Sands of Time Remake در E3 2021 نباشند. شرکت فرانسوی در متن خود گفت پیشرفت پروژه ادامه داشته و به محض فرا رسیدن زمان مناسب، جزئیات بیشتر به اشتراک گذاشته خواهد شد. در ادامه می‌توانید متن بیانیه را مطالعه کنید:

زمان زیادی به قسمت بعدی یوبیسافت فوروارد نمانده و می‌خواستیم در چنین شرایطی از شما بابت پشتیبانی‌تان طی یک سال گذشته قدردانی کنیم.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake در قسمت بعدی یوبیسافت فوروارد حاضر نخواهد بود. پیشرفت زیادی داشته‌ایم تا بازی برای انتشار در سال آینده میلادی تکمیل شود اما هنوز برای به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر آماده نیستیم.

یوبیسافت اواسط اردیبهشت سال جاری از نسخه رایگان The Division رونمایی کرد که با نام The Division Heartland شناخته می‌شود. شرکت فرانسوی در زمان رونمایی هیچ صحبتی از داستان یا گیم‌پلی به میان نیاورد و تنها گفت رد استورم اینترتینمنت (Red Storm Entertainment) وظیفه توسعه را به دوش می‌کشد. طرفداران امیدوار بودند در E3 2021 شاهد اولین نمایش رسمی بازی باشند که این اتفاق رخ نخواهد داد. تیم توسعه دیویژن به واسطه یک بیانیه رسمی غیبت خود در قسمت بعدی یوبیسافت وارد را تایید کرد:

در یوبیسافت فوروارد بعدی حضور نخواهیم داشت. با این حال، شما را دعوت می‌کنیم تا متتظر اخبار هیجان‌انگیزی باشید که با محوریت دیگر محصولات یوبیسافت اعلام می‌شوند.

تیم‌های The Division سخت مشغول تلاش هستند. محتویات جدید The Division 2 برای انتشار در سال جاری میلادی آماده می‌شوند و Heartland هم فازهای تست را با حضور کاربران علاقه‌مندان پشت سر خواهد گذاشت. بی‌صبرانه منتظر لحظه‌ای هستیم که بتوانیم جزئیات بیشتری را به اشتراک بگذاریم.

طبق ویدیویی که از The Division Heartland لو رفت، گیم‌پلی آن در مقایسه با نسخه‌های اول و دوم تغییر برجسته‌ای نداشته است. هر چند، یوبیسافت تمام تلاش خود را کرده تا این عنوان را به‌گونه‌ای توسعه دهد که کاربران جدید بتوانند بدون مشکل و چالش چندان به تجربه آن بپردازند.

در حال حاضر پلتفرم‌های هدف The Division Heartland مشخص نیست اما می‌دانیم Prince of Persia: The Sands of Time Remake برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا