توییتر اخبار غلط و شایعات را فیلتر می‌کند

بررسی قابلیت Heads Up

توییتر

بر اساس اطلاعات منتشر شده توییتر در حال آزمایش کردن قابلیتی است که دیگر به کاربران اجازه نمی‌دهد در رابطه با تمام موضوعات مکالمه داشته باشند.

این موضوع بدان معنی است که افراد تنها می‌توانند در رابطه با مسائل محدودی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند؛ زیرا دیگر موضوعاتی که حقیقت ندارند و در واقع شایعه محسوب می‌شوند از این به بعد توسط این شبکه اجتماعی فیلتر خواهند شد. قابلیت جدید این اپلیکیشن Heads Up نام داشته و به افراد اجازه نمی‌دهد که شایعه‌های مختلف را در این شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند.

در صورت مشاهده اطلاعات غلط و نادرست این برنامه مکالمه توییت کاربر نشر دهنده را از بین خواهد برد و اکانت فرد مورد نظر برای مدتی فیلتر خواهد شد. بر اساس این موضوع می‌توان گفت که اگر این آزمایش‌ها موفقیت آمیز باشد و این ویژگی به صورت رسمی به توییتر اضافه شود، نرم افزار Twitter به یک منبع خبری رسمی نیز تبدیل خواهد شد؛ زیرا تمام اخبار موجود در این برنامه صحت خواهند داشت.

اگر فردی در رابطه با موضوعات داغ یا شایعات منتشر شده توسط دیگر کاربران توییتی به اشتراک بگذارد، حساب کاربری شخص مورد نظر برای مدت زمان خاصی محدود و از دسترس خارج می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا