1%
  • 0/10

چگونه از هوش مصنوعی در استوری اینستاگرام استفاده کنیم

راهنمای کاربرد AI در اینستاگرام

چگونه از هوش مصنوعی در استوری اینستاگرام استفاده کنیم ۰ ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ مقالات فناوری کپی لینک
هوش مصنوعی در اینستاگرام

استفاده از هوش مصنوعی در اینستاگرام یکی از قابلیت‌های دیگر AI است که می‌توان در بخش استوری از آن بهره برد که امکانات فوق‌العاده‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد.

اینستاگرام همیشه در ارائه ویژگی‌های جدید و سرگرم کننده به کاربران این رسانه‌ی اجتماعی مهارت داشته است؛ چه راه‌اندازی قالب‌های قابل تنظیم برای استوری‌ها یا کمک به کاهش زمان کلی نمایش تصاویر و ویدیوها، بسیاری از ویژگی‌های اینستاگرام نحوه استفاده شما از برنامه را تغییر می‌دهد و اکنون، یک عنصر محبوب دیگر به نام هوش مصنوعی به این پلت‌فرم افزوده شده است.

از آنجایی که محبوبیت این فناوری به شدت افزایش یافته است، جای تعجب نیست که متا بخواهد از آخرین قابلیت‌ها استفاده کند. در حال حاضر تعداد زیادی تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی در این پلتفرم وجود دارد، اما اینستاگرام به طور رسمی جدیدترین ویژگی هوش مصنوعی خود را از طریق ابزار ویرایش پس‌زمینه استوری معرفی می‌کند.

احمد الداله، معاون GenAI در Meta، در Threads نوشت: «می‌توانید پس‌زمینه تصویر خود را تنها با چند ضربه و پیامی مانند «تعقیب‌شده توسط دایناسورها» یا «احاطه شده توسط توله‌سگ‌ها» بسازید و یک تصویر کامل ایجاد کنید. به‌این ترتیب تصویر جدیدی در قالب هوش مصنوعی در استوری اینستاگرام خود خلق می‌کنید.”

با ابزار جدید پس‌زمینه، تمام تصورات‌تان در استوری اینستاگرام به واقعیت تبدیل می‌شود و همانطور که الداله اشاره می‌کند، فقط چند ضربه برای آماده شدن استوری دلخواه‌تان کافی است.

نحوه ساخت پس‌زمینه‌ توسط هوش مصنوعی در استوری اینستاگرام

چه بخواهید یک اژدها به یک قلعه قرون وسطایی پشت سرتان حمله کند یا به سادگی پس زمینه خود را به یک ساحل آرامش‌بخش تغییر دهید، آخرین ابزار ویرایش اینستاگرام به شما امکان می‌دهد از هوش مصنوعی برای ایجاد پس زمینه استوری رویایی خود استفاده کنید.

در ادامه نحوه اضافه کردن پس‌زمینه با هوش مصنوعی در استوری اینستاگرام آورده شده است:

  • برنامه اینستاگرام را باز کنید.
  • روی عکس نمایه خود در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید تا منوی «افزودن استوری» باز شود.
  • تصویری را که می‌خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.
  • روی دکمه پس زمینه در بالای صفحه ضربه بزنید. این گزینه سمت چپ است. نماد آن شبیه شخصی است که در مقابل یک مربع ایستاده است.
  • صبر کنید تا اینستاگرام کل موارد پس‌زمینه جدید را لود کند. همچنین می‌توانید برای انتخاب موضوعات مورد استفاده ضربه بزنید.
  • روی کلید “بعدی” ضربه بزنید.
  • آنچه می‌خواهید در پس زمینه باشد را تایپ کنید و روی فلش ضربه بزنید.
  • می‌توانید دکمه تازه‌سازی را در پایین سمت چپ فشار دهید تا یک پس‌زمینه جدید با درخواست شما ایجاد کند یا روی درخواست ضربه بزنید تا یک پس‌زمینه جدید وارد کنید.
  • روی کلید «بعدی» ضربه بزنید و قبل از پست کردن استوری، کارهای نهایی را انجام دهید.

ساخت پس‌زمینه با هوش مصنوعی در استوری اینستاگرام شامل دکمه «امتحان کنید» است که به هر کسی اجازه می‌دهد به سرعت از پس‌زمینه شما استفاده کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments