ستاره‌ی فیلم True Lies احتمالا در فصل دوم The Mandalorian حضور دارد

اطلاعاتی از نقش او منتشر نشده است

ستاره‌ی فیلم True Lies

اگر شایعه‌ای که در فضای مجازی منتشر شده صحیح باشد، باید منتظر نقش‌آفرینی جیمی لی کرتیس ستاره‌ی فیلم True Lies در فصل دوم سریال The Mandalorian باشیم.

جدا از کیفیت بالای The Mandalorian، عدم پاسخ به برخی سوالات باعث شده تا مخاطبان از هم اکنون برای فصل دوم این وسترن فضایی هیجان‌زده باشند. برای مثال، هنوز نمی‌دانیم چرا بیبی یودا حائز اهمیت است یا اینکه چطور توانسته علی‌رغم سن پایین خود از نیرو استفاده کند؟ همان‌طور که می‌دانید بهره بردن از نیرو، نیازمند آموزش‌های سخت و طاقت‌فرسایی است. مورد دیگری که ذهن بسیاری از مخاطبان را به خود مشغول کرده، دارک‌سیبر ماف گیدین است که در گذشته به شخصیت‌های مهمی از جمله تار ویزسلا و دارث ماول تعلق داشته است. در فصل اول مشخص نشد این دارک‌سیبر چطور به دست گیدین رسید.

این‌طور که به‌نظر می‌رسد، مقدار هیجانی که در حال حاضر در طرفداران دارد، چندان مورد رضایت دیزنی و لوکاس‌فیلم نیست. به همین دلیل سعی دارند این میزان را با اضافه کردن چهره‌های شناخته‌شده‌ی صنعت فیلم و سریال افزایش دهند؛ با توجه به گزارشی وب سایت Making Star Wars منتشر کرده، جیمی لی کرتیس (Jamie Lee Curtis) چند پیش سر صحنه‌ی فیلمبرداری The Mandalorian دیده شد. همین موضوع باعث شده تا گمانه‌زنی‌هایی پیرامون حضور او در اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان به‌وجود بیاید. اگرچه کرتیس در زمینه‌ی نویسندگی هم فعالیت می‌کند اما حوزه‌ی کاری او به کتاب کودکان محدود می‌شود. به همین دلیل گمانه‌زنی‌ها احتمالا صحیح بوده و باید خود را برای حضور ستاره‌ی فیلم True Lies در فصل جدید آماده کنیم.

جیمی لی کرتیس با ایفای نقش در Halloween محصول سال ۱۹۷۸ به‌طور رسمی وارد عرصه‌ی بازیگر شد. او به‌واسطه‌ی عملکردش در این فیلم اسلشر به‌شدت مورد توجه دیگر فیلمسازان قرار گرفت و موفق شد در چند فیلم ترسناک دیگر از جمله The Fog ،Prom Night و Terror Train به ایفای نقش بپردازد. چند سالی می‌شد که کرتیس در آثار قابل‌توجه ایفای نقش نمی‌کرد اما حضور در دو فیلم موفق Halloween محصول سال ۲۰۱۸ و Knives Out محصول سال ۲۰۱۹ او را بار دیگر در مرکز توجه‌ها قرار داده است.

اگر این شایعه صحیح باشد، جیمی لی کرتیس سومین بازیگر شناخته‌شده‌ای است که در فصل دوم به The Mandalorian می‌پیوندد. اوایل فروردین ماه رزاریو داوسون (Rosario Dawson) به تیم بازیگر این سریال اضافه شد تا آسوکا تانو را جلوی دوربین به تصویر بکشد. تانو، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های جنگ ستارگان تلقی می‌شود. مدتی بعد هم نوبت به مایکل بین (Michael Biehn) رسید. او نقش یک جایزه‌بگیر را بر عهده دارد.

جان فاورو (Jon Favreau) که خالق The Mandalorian است، به عنوان شورانر و تهیه‌کننده‌ی اجرایی در روند فصل دوم حضور دارد. از دیگر افراد شناخته‌شده در تیم تولید می‌توان به دیوید فیلونی (Dave Filone) اشاره کرد. او به‌واسطه‌ی ساخت دو انیمیشن سریالی Star Wars: The Clone Wars و Star Wars Rebels به شهرت بسیاری دست یافت. در پایان، لازم به ذکر است که فصل جدید سریال The Mandalorian در تاریخ نامشخصی از اکتبر (۱۰ مهر الی ۱۰ آبان) از دیزنی پلاس منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا