1%
  • 0/10

جودی فاستر سرانجام فاش کرد چرا نقش شاهدخت لیا را نپذیرفت

شایعه‌ای قدیمی سرانجام تایید شد

جودی فاستر سرانجام فاش کرد چرا نقش شاهدخت لیا را نپذیرفت ۰ ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
جودی فاستر

جودی فاستر، بازیگر برنده جایزه اسکار، سرانجام شایعه‌ها را تایید و اعلام کرد نقش شاهدخت لیا به او پیشنهاد شده بود.

فرنچایز جنگ ستارگان (Star Wars) شخصیت‌های محبوب زیادی را در خود جای داده که یکی از آن‌ها شاهدخت لیا اورگانا است. در حالی که سینما به مردان هیکلی خلاصه می‌شد، شاهدخت لیا توانست در قامت یک قهرمان ظاهر شده و به محبوبیت بسیار بالایی برسد. در ضمن، حضور او تنها به فیلم‌های سینمایی خلاصه نشده و در آثار متعددی از جمله سریال‌ها و حتی بازی Star Wars Battlefront II حاضر است.

سال‌ها پیش در فضای مجازی شایعه شده بود جورج لوکاس (George Lucas) می‌خواست نقش شاهدخت لیا اورگانا در Star Wars: Episode IV – A New Hope را به جودی فاستر (Jodie Foster) بسپارد. بازیگر برنده اسکار بنا به دلایلی پیشنهاد را نپذیرفت تا نقش شاهدخت نهایتاً به کری فیشر (Carrie Fisher) برسد که البته عملکرد فوق العاده‌ای از خود بر جای گذاشت.

جودی فاستر اخیراً در The Tonight Show حاضر شد و گفتگویی با میزبان برنامه، جیمی فلن (Jimmy Fallon) انجام داد. فلن یکی از سوالات خود را به شایعه‌های اینترنتی اختصاص داد و پرسید پیشنهاد نقش شاهدخت لیا اورگانا به فاستر حقیقت داشت یا نه. او هم در پاسخ گفت:

بله، به من پیشنهاد شد. آن‌ها می‌خواستند نسخه جوانتر شاهدخت لیا را به تصویر بکشند اما یک مشکلی وجود داشت. مشغول ساخت یک فیلم برای دیزنی بودم و نمی‌خواستم قرارداد را لغو کنم.

بازیگر فصل جدید سریال True Detective در ادامه گفت:

کارشان شگفت انگیز [در به تصویر کشیدن شاهدخت لیا] بود. نمی‌دانم ظاهرم در این نقش چطور می‌شد. احتمالاً مدل موی من متفاوت می‌بود.

جودی فاستر چندی پیش در فصل چهارم True Detective نقش آفرینی کرد که Night Country نام داشته و بازخوردهای بسیار مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرده است. در ضمن، فاستر علاقه‌ای به حضور در آثار ابرقهرمانی ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments