انتشار فصل چهارم True Detective عقب افتاده است

جودی فاستر یکی از نقش‌های اصلی را بر عهده دارد

انتشار فصل چهارم True Detective

طبق مطلبی که اخیراً روی خروجی وب سایت Deadline قرار گرفته، انتشار فصل چهارم True Detective با تاخیر مواجه شده است.

قبل از اینکه فصل سوم کارآگاه حقیقی در سال ۲۰۱۹ میلادی روی آنتن برود، نیک پیزولاتو (Nic Pizzolatto) اعلام کرده بود ایده بسیار خوبی برای فصل چهارم دارد. هر چند، پس از گفتگو با بازیگری که نامش را نبرد، تصمیم گرفت ایده مورد نظر را کنار گذاشته و وقتش را به کار روی طرح دیگری اختصاص دهد. در همین حین، شبکه HBO به ساخت ادامه سریال تمایل نشان داد تا نهایتاً قراردادی امضا میانشان شود.

HBO در ابتدای سال گذشته میلادی بصورت رسمی از فصل چهارم True Detective رونمایی کرد که Night Country نامگذاری شده است. از دست اندرکاران فصل جدید می‌توان سم لوینسون (Sam Levinson) را نام برد که Euphoria و The Idol را در پرونده هنری خود دارد. او در کنار لوسیا پوانزو (Lucía Puenzo) از نویسندگان فصل چهارم به شمار می‌رود.

Deadline در جدیدترین گزارش اختصاصی خود از تاخیر در انتشار فصل چهارم True Detective خبر داده است. محصول جدید HBO قبلاً بخشی از برنامه پخش شبکه در سال جاری میلادی بود اما مخاطبان حالا باید تا تاریخ نامشخصی از ژانویه سال آینده (مصادف با ۱۱ دی الی ۱۱ بهمن) منتظر بمانند. در ضمن، شبکه آمریکایی هیچ دلیلی برای تغییر در برنامه ریزی‌ها ارائه نکرده اما حدس آن کار سختی نیست. این روزها تقریباً تمام تاخیرها در اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی ریشه دارد.

طبق اطلاعات موجود از داستان، اتفاقات در شهری خیالی به نام انیس رخ می‌دهد که در آلاسکا واقع شده است. هشت مردی که در ایستگاه تحقیقاتی Tsalal Arctic مشغول به کار بوده‌اند، بدون هیچ ردی ناپدید می‌شوند. وظیفه حل این پرونده روی دوش‌های لیز دنورز و اوانجلین ناوارو قرار دارد؛ کارآگاهانی که نه تنها باید از رازهای تاریک ایستگاه تحقیقاتی پرده بردارند، بلکه باید با گذشته خود مواجه می‌شوند. در ضمن، نقش‌های اصلی به جودی فاستر (Jodie Foster) و کالی ریس (Kali Reis) سپرده شده است.

در حال حاضر اطلاعاتی از تعداد قسمت‌های فصل چهارم کارآگاه حقیقی وجود ندارد.

4 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا