سریال The Idol پس از تنها یک فصل لغو شد

اثری حاشیه‌ای که زود به آخر خط رسید

سریال The Idol

با توجه به گزارشی که ساعاتی قبل روی خروجی رسانه Entertainment Weekly قرار گرفته، سریال The Idol پس از پخش تنها یک فصل به انتها رسیده است.

The Idol یک سریال درام بوده و از آنجایی که افراد شاخصی در ساختش مشارکت داشتند، در لیست انتظار بسیاری از علاقه مندان به سریال قرار داشت. این اثر توسط سم لوینسون (Sam Levinson) تولید شده که نام Euphoria را با خود یدک می‌شود. خواننده محبوب و مشهور کانادایی، یعنی د ویکند (The Weekend) نه تنها یکی از بازیگران نقش اصلی بوده، بلکه بعنوان تهیه کننده روی تولید نظارت داشت. در این میان، نباید لیلی رز دپ (Lily-Rose Depp) را فراموش کرد که نقش اصلی زن را ایفا می‌کند. همانطور که از نامش می‌توان حدس زد، او دختر جانی دپ (Johnny Depp) است.

رسانه Entertainment Weekly ساعاتی قبل یک مطلب اختصاصی روی خروجی خود قرار داد و به واسطه آن اعلام کرد سریال The Idol پس از پخش تنها یک فصل به انتها رسیده است. این اتفاق در حالی رخ داده که اثر مزبور با جذب بیش از ۷ میلیون بیننده از طریق اچ بی او مکس (HBO Max)، به یکی از محبوبترین آثار این سرویس استریم در فصل تابستان تبدیل شد. در ادامه می‌توانید بخشی از بیانیه سخنگوی شبکه HBO را مطالعه کنید:

آیدل یکی از حساسیت برانگیزترین محصولات اورجینال HBO بوده و بابت بازخوردهای دریافتی از سوی مخاطبان خوشحال هستیم. پس از بررسی زیاد، شبکه HBO و خالقان سریال به این نتیجه رسیده‌اند که فصل دوم را نسازند. ما از خالقان، بازیگران و دست اندرکاران سریال بابت اثر شگفت انگیزشان ممنون هستیم.

جنجال‌های پیرامون سریال آیدل در یکی از مطالب اختصاصی Rolling Stone ریشه دارد. این رسانه به نقل از برخی بازیگران و دست اندرکاران مدعی شده بود رویکرد سم لوینسون حین فیلمبرداری صحنه‌ها، بخصوص صحنه‌های بزرگسالانه بسیار آزاردهنده بود.

سریال The Idol درباره یک خواننده است که می‌خواهد جایگاهش بعنوان جذابترین ستاره موسیقی پاپ را دوباره بدست بیاورد. در همین راستا، با صاحب یک باشگاه شبانه به نام تدروس وارد رابطه عاشقانه می‌شود. این اثر بازخوردهای بسیار منفی‌ای را از سوی کارشناسان دریافت کرد. آن‌ها معتقد بودند اثر HBO نه تنها کسل کننده است، بلکه بدون هیچ دلیل خاصی محتوای بزرگسالانه زیادی را شامل می‌شود.

فصل نخست سریال آیدل ۵ قسمت داشته و هم اکنون در دست است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا