صداپیشه‌ی جوئل از مردم خواسته با ذهنی باز The Last of Us II را تجربه کنند

تروی بیکر از خاطره‌ی شروع ایده‌ی The Last of Us Part II می‌گوید

صداپیشه‌ی جوئل از مردم خواسته با ذهنی باز The Last of Us II را تجربه کنند مهسا سپاهی ۰ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
The Last of Us Part II

تروی بیکر، صداپیشه‌ی کاراکتر جوئل، از مردم خواسته با ذهنی باز به The Last of Us II نگاه کنند چون ممکن است داستان آن تفرقه‌انداز باشد.

اخیرا تروی بیکر طی یک مصاحبه درمورد اثری که همه منتظرش هستیم، The Last of Us Part II، صحبت‌های جالبی داشته است. او می‌گوید داستان The Last of Us Part II به گونه‌ای خواهد بود که “همه چیز” را زیر سوال می‌برد و افرادی که ذهن بسته‌ای دارند تجربه‌ی بسیار متفاوتی از این بازی خواهند داشت.

اگر ما کار خود را درست انجام داده باشیم، مردم همه چیز را زیر سوال می‌برند. من از بازیکنان می‌خواهم ایده‌های خود را درمورد آن‌که این بازی چیست، این دنیا چیست، کاراکترها چه کسانی هستند، به چالش بکشند. من می‌خواهم بازیکنان با ذهنی باز به داستان بازی نگاه کنند و اجازه دهند تا الی و جوئل داستان را بگویند. نه داستانی را که مردم فکر می‌کنند که می‌خواهند بشنوند. اگر مردم با ذهنی باز به سمت بازی بروند، فکر می‌کنم تجربه‌ای کاملا متفاوت از افرادی با ذهنی سطحی خواهند داشت.

صداپیشه‌ی جوئل در مصاحبه‌ی دیگری درمورد غافل‌گیری قدیمی خود همراه با نیل دراکمن صحبت کرده است. در سال ۲۰۱۵، هنگامی که او و دراکمن در کنار هم وقت می‌گذراندند، توسعه دهنده‌ی The Last of Us به آن‌ها می‌گوید که می‌خواهد الی و جوئل ماجرای جدیدی داشته باشند. بعد از این صحبت، بیکر به خانه‌ی دراکمن می‌رود و شروع به یادداشت درمورد بازی جدید می‌کند.

مدتی پیش ناتی‌داگ تاریخ عرضه‌ی The Last of Us Part II را اعلام کرد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا این تاریخ لغو شد و هنوز نمی‌دانیم این عنوان انحصاری سونی بالاخره چه زمانی قرار است منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا