عرضه‌ی The Last of Us Part II تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد

کرونا، مقصر اول و آخر این ماجرا است!

عرضه‌ی The Last of Us Part II تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد سورنا رضایی ۰ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
عرضه‌ی The Last of Us Part II

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی با انتشار یک توییت از تاخیر در عرضه‌ی The Last of Us Part II خبر داد. متاسفانه تاریخ انتشار جایگزین مشخص نشده است.

شیوع ویروس کرونا تاثیرات غیرقابل‌انکاری را بر صنعت سینما و تلویزیون گذاشته است؛ روند تولید آثار سینمایی و تلویزیونی متوقف شده، برنامه‌های اکران و پخش به‌طور مدام در حال تغییر هستند و بسیاری از فعالان این دو صنعت هم کار خود را از دست داده‌اند. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، حالا نوبت به صنعت بازی‌های ویدیویی رسیده تا به‌خاطر گسترش این ویروس خطرناک، ضررهای قابل‌توجهی را متحمل شود.

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی دقایقی قبل اعلام کرد عرضه‌ی The Last of Us Part II و Marvel’s Iron Man VR به تاریخی نامشخص موکول شده است. جدیدترین ساخته‌ی ناتی داگ قرار بود اواخر ماه آینده‌ی میلادی به‌صورت انحصاری برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 عرضه شود. محصول مشترک مارول، سونی و کامافلاژ (Camouflaj) هم برای عرضه در اواسط همین ماه برنامه‌ریزی شده بود. در ادامه می‌توانید متن بیانیه‌ای که از طریق توییتر منتشر شده است را مطالعه کنید:

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی مجبور به اتخاذ تصمیمی سخت شد و عرضه‌ی The Last of Us Part II و Marvel’s Iron Man VR را تا اطلاع ثانوی به تاخیر انداخت. بحران جهانی روند عرضه‌ی کالا را با مشکل مواجه کرده و در نتیجه نمی‌توانیم این دو بازی را آنطور که کاربران شایسته هستند به بازار عرضه کنیم.

استودیوی ناتی داگ همزمان با پست توییتری سونی، بیانیه‌ای را منتشر کرد که شامل جملات امیدوارکننده‌ای می‌شود. در ادامه می‌توانید بخش‌هایی از متن را مطالعه کنید:

تاخیر در عرضه‌ی The Last of Us Part II همان قدر که شما را ناامید کرد، برای ما هم ناامیدکننده بوده است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا از طریق انتشار یک بیانیه، اطلاعاتی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم. خبر خوب این است که روند توسعه‌ی بازی تقریبا به اتمام رسیده و مرحله‌ی رفع باگ‌ها و مشکلات را پشت سر می‌گذاریم.

اگرچه ساخت تقریبا به پایان رسیده اما به مشکلاتی در زمینه‌ی عرضه‌ی بازی برخوردیم که خارج از کنترل ما هستند. شرایط به ما اجازه نمی‌دهد The Last of Us Part II را به شکل راضی‌کننده‌ای عرضه کنیم. هدف ما این است که کاربران در سراسر جهان به‌طور همزمان به تجربه‌ی این بازی بپردازند. به همین دلیل، انتشار را تا زمانی که مشکلات مربوط به عرضه رفع شوند به تعویق انداخته‌ایم.

امیدوار هستیم تاخیر در عرضه‌ی این بازی چندان طولانی نبوده و به محض دریافت اطلاعات جدید، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. برای شما، خانواده‌هایتان و دوستان‌تان آرزوی سلامتی داریم.

لازم به ذکر است که کارمندان ناتی داگ در حال حاضر به‌صورت دورکاری وظیفه‌های خود را انجام می‌دهند.

فکر می‌کنید تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part II چه زمانی خواهد بود؟ انتظار می‌رود تا با کنترل و مهار ویروس کرونا، به تاریخ عرضه‌ی این بازی هم نزدیک شویم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا