بازی Travian: Shadow Empires طی روزهای آینده منتشر می‌شود

منتظر تغییرات گسترده‌ای باشید

بازی Travian: Shadow Empires طی روزهای آینده منتشر می‌شود سورنا رضایی ۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی تراوین گیمز با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی، تاریخ انتشار بازی Travian: Shadow Empires را اعلام کرد. این عنوان تحت وب به‌زودی در دسترس قرار می‌گیرد.

اواخر جولای بود که تراوین گیمز با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی، از نسخه‌ی جدید Travian تحت عنوان Travian: Shadow Empires رونمایی کرد. با گذشت مدت کوتاهی، تیم توسعه از برگزاری یک بتای عمومی خبر داد و از تمامی علاقه مندان درخواست کرد تا در آن شرکت کرده و هر گونه باگی را از طریق بخش پشتیبانی گزارش دهند. اینطور که به نظر می‌رسد، روند بهینه‌سازی و رفع مشکلات به اتمام رسیده و این استودیوی آلمانی آماده‌ی انتشار جدیدترین محصولش است.

تراوین گیمز اخیرا زمان انتشار بازی Travian: Shadow Empires را اعلام کرد. بر این اساس، سرورهای آمریکا در تاریخ ۱۸ شهریور (مصادف با ۸ سپتامبر)، سرورهای آسیا و اروپا در تاریخ ۱۹ شهریور (مصادف با ۹ سپتامبر) و سرورهای بین‌المللی هم در تاریخ ۲۰ شهریور (مصادف با ۱۰ سپتامبر) در دسترس قرار می‌گیرند. از ۸ سرور مختلفی که در نظر گرفته شده، ۶ مورد دارای پنج نوع قبیله (توتن‌ها، رومی‌ها، گول‌ها، مصری‌ها و هون‌ها) هستند و دو مورد دیگر هم تنها از سه قبیله پشتیبانی می‌کنند. تفاوت‌ها میان سرورها به همین یک مورد خلاصه نشده و سرعت گذر زمان هم در آن‌ها فرق دارد. در ادامه می‌توانید زمان لانچ هر سرور را به صورت جداگانه مشاهده کنید:

Travian: Shadow Empires در مقایسه با نسخه‌های پیشین یک تفاوت قابل توجه و شاخص دارد که آن، وجود پنج فرقه به نام‌های Horde ،Rebels ،Dynasty ،Empire و Marauders است. کاربر پس از انتخاب قبیله، قادر است بین فرقه‌ها یک مورد را انتخاب کند. توسعه دهندگان در این بخش هیچ محدودیتی را اعمال نکرده‌اند. از همین رو، تمامی ترکیب‌ها امکان پذیر است. برای مثال، یک کاربر می‌تواند پس از انتخاب هون‌ها، به فرقه‌ی امپایر بپیوندد. البته باید توجه داشت که هر فرقه روی بخش خاصی از نقشه فرمانروایی می‌کند.

کاربر پس از اتمام ثبت نام، یک روستا در کنار دیگر اعضای فرقه‌ی خود خواهد داشت. او باید به متحدان خود کمک کند تا فرقه‌اش در پایان رقابت‌ها رتبه‌ی نخست را به دست بیاورد. در ضمن، اتحادی که بیشترین تاثیر را در کسب پیروزی فرقه داشته باشد هم معرفی خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا