#مهسا_امینی

همین حالا در سرور جدید بازی تراوین ثبت نام کنید و 200 سکه طلا هدیه بگیرید

همین حالا در سرور جدید بازی تراوین ثبت نام کنید و 200 سکه طلا هدیه بگیرید بهزاد شعبانی ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ اخبار (گیم)
سرور جدید بازی تراوین

همان طور که پیش از این اعلام شده بود، امروز سرور جدید بازی تراوین در دسترس فرماندهان حرفه‌ای دنیای تراوین قرار گرفته است.

بازی Travian یک بازی استراتژی آنلاین تحت وب است که شما می‌توانید آن را به صورت کاملا رایگان روی کامپیوتر‌های شخصی خودتان تجربه کنید. با این وجود، این امکان برای شما فراهم شده تا با خرید سکه‌های طلا موجود در این بازی، سرعت پیشرفت‌تان را افزایش دهید و با قدرت بیشتری در برابر قبیله‌های مقابل خود قد علم کنید.

سرور جدید بازی تراوین تحت عنوان سرور Comx از امروز در دسترس قرار گرفته است. از مهم‌ترین ویژگی‌های این سرور می‌توان به سرعت 3 برابری آن نسبت به سرور نرمال بازی تراوین اشاره کرد که باعث می‌شود در مدت زمان کمتری ارتش غیور خود را آماده هجوم به دیگر قبایل کنید.

علاوه بر این، اگر پیش از این تراوین را تجربه کرده باشید، قطعا می‌دانید که سرعت آموزش سربازها در سرور Comx، دو برابر بیشتر از سرور نرمال است. البته لازم به ذکر است که در سرور جدید بازی تراوین، 3 قبیله از محبوب‌ترین قبایل دنیای این بازی، قابل انتخاب خواهند بود و با جنگ قدرت مابین توتن‌ها، گول‌ها و رومی مواجه خواهید شد.

اگر تا به امروز در سرور بین المللی بازی تراوین ثبت نکرده اید، همین حالا به آدرس Travian.com بروید و ثبت نام خود را انجام دهید تا ضمن کسب 200 سکه طلا رایگان، با بازیکنانی از سر تا سر دنیا از جمله ایران، به رقابتی جذاب و هیجان انگیز بپردازید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا