آیا استودیو مارول از راز انتقام جویان ۵ پرده براشت؟

آغاز دوره‌ای جدید برای دنیای سینمایی مارول

آیا استودیو مارول از راز انتقام جویان ۵ پرده براشت؟ پارسا خلیلی ۰ ۰۱ مرداد ۱۴۰۱ مارول
علائم تجاری جدید

انتقام جویان ۵ رویایی که به نظر می‌رسد در آینده‌ای به وقوع خواهد پیوست. پیرو لذت بردن از رونمایی‌های نفس گیر کمیک کان، خبری به‌شدت هیجان انگیز توسط کاربری در ردیت منتشر شد که نه تنها توجه همه را به خود جلب کرد، بلکه سوالی بزرگ در ذهنمان به‌وجود آورد. آیا استودیو مارول علائم تجاری جدیدی از جمله انتقام جویان ۵ را به ثبت رسانده است؟

در حالی که همه بی‌صبرانه منتظر برگزاری پنل بزرگ استودیو مارول در کمیک کان سن دیگو هستیم، مجموعه تصاویری از  پرونده‌های دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا توسط یک لیکر در ردیت منتشر شد. این تصاویر که تا حدودی به آینده دنیای سینمایی مارول اشاره دارد، شامل پنج علائم تجاری با نام‌های Avengers: Secret Wars، Avengers: The Kang Dynasty، Captain America: New World Order، Multiverse Saga و Thunderbolts می‌شود. اگر این علائم تجاری واقعا به نمایندگی از دیزنی و استودیو مارول به ثبت رسیده باشند، قراره در آینده شاهد کراس اوری به بزرگی جنگ بی‌نهایت و پایان بازی در فاز پنجم MCU باشیم. حال تنها باید امیدوار بود تا در کوین فایگی (Kevin Feige) اخبار و اطلاعات بیستری را در کمیک کان با دنیا به اشتراک بگذارد.

عنوان Captain America: New World Order احتمالا چهارمین فیلم تایید شده از فرانچایز کاپیتان آمریکا است که داستان شخصیت سم ویلسون بعد از وقایع سریال The Falcon and The winter Soldier را روایت می‌کند. این فیلم به احتمال زیاد حول محور موضوع نازیسم و نژادپرستی ‌چرخیده و حضور سازمان هایدرا به همراه دارد. همچنین ممکن است سباستین استن (Sebastian Stan) در قامت سرباز زمستان در کنار سم ویلسون ظاهر شود. فیلمنامه این اثر توسط مالکوم اسپلمن (Malcolm Spellman) نوشته و توسط جولیوس اوناه (Julius Onah) نیز کارگردانی خواهد شد.

پروژه Thunderbolts نیز یکی از فیلم‌های MCU است که به تازگی توسط مارول تایید شده است. این گروه که شباهت زیادی به جوخه انتحاری دیسی دارد، تعدادی از ابرشرورهای مارول مانند Baron Zemo ،Abomination ،U.S. Agent ،Red Hulk و Taskmaster را برای انجام ماموریت‌هایی ویژه دور هم جمع می‌کند. این فیلم هیجان انگیز در حال حاضر توسط نویسنده فیلم Black Widow، اریک پیرسون (Eric Pearson) نوشته شده و توسط جیک شریر (Jake Schreier) نیز کارگردانی خواهد شد. با به ثبت رساندن نام تجاری‌اش، انتظار می‌رود از تابستان سال ۲۰۲۳ وارد مراحل تولید شده و به احتمال زیاد در تاریخ ماه نوامبر سال ۲۰۲۴ در سینماها اکران شود.

علامت تجاری Multiverse Saga نیز تا حدودی به توسعه خط داستانی بزرگی با محوریت مولتی ورس یا جهان‌های موازی اشاره دارد. داستانی که با فصل اول سریال Loki آغاز شده و عواقبش در فیلم‌های Spider-Man: No Way Home و Doctor Strange 2 به تصویر کشیده شد. حال با ادامه این داستان هیجان انگیز در پروژه Multiverse Saga، ممکن است شاهد هرج و مرج کنگ فاتح در MCU باشیم. ابرشروری که طبق علائم تجاری ثبت شده، قراره نقشی بزرگ و پررنگ در فیلم The Avengers: The Kang Dynasty داشته باشد.

خط داستانی جنگ‌های مخفی یا همان Secret Wars از آغاز فاز چهارم و با باز شدن درهای مولتی ورس در سریال لوکی، موضوع بحث طرفداران بوده است. این رویداد بزرگ که در اواسط دهه ۸۰ میلادی در کمیک‌ها اتفاق افتاد، اولین رویداد عظیم در دنیای کمیک‌ به‌شمار می‌رفت. این خط داستانی به‌قدری موفق بود که در سال ۲۰۱۵، مجموعه جدیدی از جنگ‌های مخفی نوشته شد. حال با ثبت دو نام تجاری Avengers: Secret Wars و Avengers: The King Dynasty قراره شاهد رویدادی عظیم و حماسی در فاز پنجم دنیای سینمایی مارول باشیم، درست مثل اتفاقی که در جنگ بی‌نهایت و پایان بازی شاهدش بودیم.

مراسم کمیک کان سن دیگو همچنان در حال برگزاری است و به احتمال زیاد کوین فایگی در پنل خود بیشتر درباره این علائم تجاری جدید و انتقام جویان ۵ صحبت خواهد کرد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا برای فیلم‌های جدید انتقام جویان هیجان دارید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا